Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottatok már valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottatok már valakivel amiatt, mert nem volt elég vicces?

Figyelt kérdés
Nem tudott megnevettetni, a te vicceiden sem nevetett, állandóan komoly témákat hozott fel, és semmi spontaneitás nem volt a kapcsolatotokban. Viszont végtelenül kedves, hűséges és figyelmes volt, csak egyszerűen nem érezted azt, hogy őszintén boldog lennél mellette egy életen át.

2020. dec. 25. 14:54
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
100%

Nem, ilyen velem nem fordult elő.


A vicces, spontàn tulajdonsàgokat azért nem említeném egy lapon.

2020. dec. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Egy ilyen emberrel össze sem tudnék jönni.
2020. dec. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem jönnék ilyennel össze, de olyannal se, aki keveset beszél. Nekem legyem vicces es beszédes! 25N
2020. dec. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem de nem is jönnék vele össze, mert azt jelenti hogy, nem pendülünk egy húron.
2020. dec. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
simán elhagynám az ilyen pasit.
2020. dec. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Össze se jönnék ilyennel eleve.
2020. dec. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt, ő inkább félúton vesztette el a humorérzékét.
2020. dec. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem jönnék össze ilyennel. Ennél azért én sokkal komplexebb, és már bocsánat, de fejlettebb személyiségnek tartom magam. Sokkal szórakoztatóbb is tudok lenni, ha akarok. Ezért nyilván magamhoz méltó, hozzám hasonló tulajdonságokkal bíró (ez nem feltétlenül jelenti az érdeklődési körök teljes azonosságát), az én szintemen lévő emberen kívül más, mint potenciális párkapcsolati partner, eleve nem is érdekel.
2020. dec. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a humorérzék nagyon fontos, így össze se jönnék, de ha valami fura módon utóbb derülne ki, igen, válóok. Egyébként én azt se tudom elképzelni, hogy egy sótlan pasi jól érzi magát a "vicces" nővel. Szerintem ők meg gyerekesnek, komolytalannak, felelőtlennek stb.tartják.(Abból gondolom, hogy én is az vagyok, és a karót nyelt pasik általában így vélekednek rólam is.) Szóval hosszú távon nincs jövője az ilyen kapcsolatoknak.
2020. dec. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
Pont így jártam én is anno,volt egy srác nagyon tetszett,helyes,aranyos,komolynak tünt,lehetett vele beszélgetni is,de semmi humor.. brutál irritáló volt,hogy nem láttam egy jót nevetni sem. Olyan semmi életkedv nem volt benne,próbálkozott sztem,de nem jött össze. Sajnáltam,de tudtam hogy ebből így nem lenne semmi.
2020. dec. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!