Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a párom folyamat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a párom folyamatosan ledegradál és ha merek szólni hangosabban hogy állitson magán agyon ver?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

23 éves nő vagyok! Másfél éve vagyok együtt a parommal aki az elmult idoszakba tobbszor is megvert volt hogy a labujjam tört most viszont betelt a pohár kékzöld vagyok megfojtogatott majd bevett vagy 40 szem frontint és szétverte a volt palim autójat, mindezet szent este. Állandóan engem okol amikor kimerek állni magamért, folyamatossan degradál maga alá próbál helyezni én nagyon szerettem őt és mindent megadtam neki úgy gondolom ő mégis azt állitja hogy én egy semmire kellő vagyok senkinek nem kellek mert össze álltam előtte egy romával, és amikor elmondom hogy engem mennyire bant hogy a csaladomat is ledegradalja es a sajatjat felsobb rendűnek tekinti holott komoly gondok vannak náluk is az agyba na mindegy.. Eddig mindig megbocsatottam neki most már nem fogok! Caak mindig magamat hibaztatom hogy kiallok magamert valoban ha ideges vagyok felemelem a hangom es miutan agyon ver ivoltve baszom hozzá a cuccait hogy ez volt az utolsó takarodjon el az eletembol es akkor most még jobban megtaposott es fojtogatott.. mitcsinaljak?? Tényleg velem van a baj ?? Mert kicsit felmerem emelni a hangom?? Meg mert megvedem magam ha üt vág vissza csapok már én is.. Úgy érzem bedilizek vagy már bediliztem? Alapjáraton egy nagyon kedves lány vagyok rengetegen szeretnek és mellettem állnak csak nem bírom elviselni ha valaki gonosz velem ilyen szinten.. Es azt mondja velem van a baj.. Sajnos az előző parkapcsolatomba is volt hogy megvertek így már nem tudom tisztán látni bár vele soha nem kiabaltam akkor még csak 17 voltam sokkal több mindent elturtem es sokkal jobban megis aláztak nem egyszer.. Mitcsinaljak?? Kérlek segítsen valaki!!



2020. dec. 25. 21:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Az még nem fordult meg a fejedben, hogy otthagyd?
2020. dec. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Keressél magadnak egy férfit! -Aki veri a kedvesét, előttem nem tartozik a férfi kategóriába, ugyanis a férfi nem csak attól férfi, hogy eggyel több végtagja van, hanem attól is, hogy uralni tudja az érzelmeit. Nem házi munkát, szerelmeskedést adnék a helyedben a fickónak, hanem egy kőkeményen meredő lószerszámot a hátsó fertályába, egy másikat meg a szájába!
2020. dec. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

A rendőrség mostanában nagyon propagálja magát, hogy kiáll a bántalmazás ellen. Igaz, szerintem úgyse, de egy próbát megér, mert hogy ez bántalmazás, csak mondom és büntetés jár neki érte. Mondjuk te sem vagy százas, hogy ezek után is még magadban keresed a hibát.

A 40 frontin meg kamu. Azzal ő nem fog verekedni

2020. dec. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Szakíts vele.
2020. dec. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Kórházba menj be és mond el, hogy a párod vert meg. Kérd, hogy vegyenek látletet és a rendőrségre is menj be.
2020. dec. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 acelsziv ***** válasza:
89%
Bármit is írnánk hasztalan lenne mert idióta vagy. Rég ott kellett volna hagynod és feljelentened súlyos testi sértésért. De nem fogod otthagyni és egyszer csak azon kapod magad, hogy bezsákolva visznek a hullaházba.
2020. dec. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
Mire varsz? Igy akarsz meghalni 23 evesen? Mert ez kovetkezik.
2020. dec. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Már akkor bediliztél amikor összejöttél ezzel az állattal. Sajnálom, hogy ezt mondom. Menj kórházba, vetess látleletet, jelentsd fel testi sértésért és kérj távoltartási végzést ellene.
2020. dec. 26. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez bűncselekmény, már rég a börtönben volna helye.

Csináltass orvosnál látleletet, költözz el és jelentsd fel!

Ebben a sorrendben.

2020. dec. 26. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"nagyon kedves lány vagyok rengetegen szeretnek és mellettem állnak"

Sajnos ez valószínűleg nincs így.

Bárki a környezetemben ilyen helyzetben lenne, ha nem is igazán ismerném az illetőt, nem sokáig lenne ilyen helyzetben.

Nemhogy olyasvalaki, akinek állítólag mellette állok...

2020. dec. 26. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!