Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha 1.5 hónap után màr unatkozi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 1.5 hónap után màr unatkozik velem kettesben, akkor mi lesz később? Vagy ő ilyen személyiség?

Figyelt kérdés
Eddig nem sok időt tudtunk együtt tölteni az eltérő munkaidőnk miatt, múlt hét szerda óta vagyunk mindketten szabadsàgon. Alig vártam hogy több időnk legyen egymàsra. 23-àn és 24-én együtt voltunk, de minden baja volt, folyamatosan rá akart venni hogy találkozzunk valamelyik haverjàval, cél nélkül, csak mert ő unatkozik. Pedig 23-an kirándultunk alig voltunk itthon, szenteste napján vásároltunk főztünk sütöttünk együtt. De neki ez unalmas, és azt mondta értsem meg hogy ő ennél társaságibb ember, és hogy nem érti miért nem akarok vele menni a barátaihoz, attól még együtt vagyunk hogy nem kettesben. Nagyon bànt ez az egész, hogy lehet unatkozni a szerelmed mellett 1 hónap után, amikor még egymást se ismerjük, annyi mindent lehetne csinálni kettesben, még minden izgalmas, és én pl soha nem unatkozom mellette. 25-én reggel elment tőlem, a gyerekével tölti ezeket a napokat, és csak 30-àn találkozunk újra. Szóval azt sem lehet mondani, hogy az a gond hogy rá telepedtem, vagy túl sok időt várok el. Ennek ellenére hogy most 5 napig nem látjuk egymást, beszéltünk róla hogy mit csinálunk mikor újra talizunk, és megint ez volt a válasz, hogy valamelyik barátjával találkozzunk, még nincs konkrét terv, de majd lebeszél valamit valakivel.
2020. dec. 28. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

hogy lehet unatkozni a szerelmed mellett 1 hónap után, amikor még egymást se ismerjük


Hogy lehet a szerelmed, ha nem ismeritek egymást? Nem passzoltok, kiderült, ennyi.

2020. dec. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Felejtôs dolog.
2020. dec. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem az unatkozás a gond.. hanem hogy teljesen más hozzáállású emberek vagytok.
2020. dec. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem bírom elviselni az unatkozó embereket.


Többnyire buták, mivel nem tudják értelmesen eltölteni a szabadidejuket.


Az ilyenektől rövid úton szabadultam meg, mert szörnyen leszívtak.

2020. dec. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

Az előző asszony sem bírta ezt a zsizsegő pasit.


Gondolom, vele is így viselkedett.

2020. dec. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%
Valaki csak akkor érzi jól magát, ha folyton körülötte van a nagy társaság, megy a röhögés, sztorizás, evés-ivás. Ha te nem ilyen vagy, az valóban nem fog működni.
2020. dec. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!