Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolatok az esetek többségében ki miatt romlanak meg?

Figyelt kérdés

2020. dec. 29. 14:34
A kérdező szavazást indított:
A nő miatt
A férfi miatt
29 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Nem elég ebből egy nap egyszer? 🤷‍♂️🤦‍♂️
2020. dec. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2%
A nő miatt!
2020. dec. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Van, amikor csak az egyik hibás. De általában mindkét fél hibás.
2020. dec. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Fiatalon nagyon úgy voltam vele, hogy a férfiak miatt. Mindenhonnét az ömlik az ember képére, hogy a férfiak csak dugnak és félremennek.

Aztán, idősödtem és valahogy nem pont ezt láttam. Persze, láttam paraszt pasikat és olyanokat, akik sunyiban félrementek, de sokkal több ilyet láttam nőben. Sőt, rengeteg olyat, hogy a nő konkrétan melózott azért, hogy tönkretegye a kapcsolatot, hogy aztán áldozatszerepbe hozhassa magát.

Szóval, sajnos, nem sajnos, a nők. És ezzel rengeteg nő ismerősöm is egyetért.

2020. dec. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
5%
4-essel értek egyet. A nők hajlamosabbak házzaságokat , családokat szétszedni a maguk boldogságának javára..
2020. dec. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
24%
Főleg a nők miatt, 62%-os itthon a válási stat és több mint 70% ban a nők kezdeményzik azt, és 3 ból 2 szer a nőnek már megvan ilyenkor az új kan, akihez oda lehet költözni (vagy kisemmizni a pasit és a másik megy a nőhöz.
2020. dec. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!