Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki a hibás? Tényleg bocsánatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki a hibás? Tényleg bocsánatot kellett volna kérnem?

Figyelt kérdés

Szóval tegnap férjemmel összevesztünk.

Azon hogy ő mondott valamit, amit szerinte tulreagaltam azzal, hogy annyit mondtam, légyszíves ne beszélj így velem. Ennyi.

Ezek után lehordott engem hogy en allandoan ezt csinálom elege van, stb. De tök csúnyán.

Ez után én nem mondtam semmit.

Tegnap óta nem szólt hozzám, erre ma kiderult hogy ő azt várta hogy én kérjek bocsánatot.

Hat nekem ilyen eszembe sem jutott, mivel ő beszélt velem minősíthetetlenül, türelmetlenül.

Ezért büntet 2 napja...


2020. dec. 29. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ti vagytok a kutyakakás pár, mi? Te is abszolút túlérzékeny vagy és a párod sem normális. Beszéljétek meg, hogy mi a valódi probléma a kapcsolatotokban, mert normális pár ilyenen, hogy ki hol mossa le a sz@ros cipőt, nem veszekszik.
2020. dec. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én nemtudom, én nem veszekedtem. Ennyit mondtam csak. Elkepeszto hogy viselkedik velem emiatt. Hogy en sosem ismerem el ha hibázok, mert itt en voltam a hibas. Esetleg mindketten. De ez nem normális amit csinál.
2020. dec. 29. 15:44
 3/9 A kérdező kommentje:

Komolyan ekkora probléma hogy én érzékenyebb vagyok? Ezt a hisztit kell miatta csinálni? Ráadásul terhes vagyok...

Ezt a viselkedést komolyan nem értem. Mint egy hisztis gyerek.

2020. dec. 29. 15:49
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
El nem tudod képzelni kérdező, mekkora teher, kín és pokol egy túlérzékeny mimózával együtt élni. Én simán megértem, ha elege lett. Ilyen szar kapcsolatba gyereket vállalni, gratulálok.
2020. dec. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Na, ennek a gyereknek sem lesz két szülője. Gratulálok!
2020. dec. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ti vagytok a kutyaxaros pár?😅

Komolyan még mindig itt tartotok?

Ide aztán tényleg érdemes gyereket vállalni...

Amúgy, ha már a konkrét témánál vagyunk: a kedves párod ahhoz is szerencsétlen, hogy lemossa a cipőjéről a dzsuvát, szerinted apaként hogy állja majd meg a helyét (költői kérdés volt)?

2020. dec. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ezek után lehordott engem hogy en allandoan ezt csinálom elege van"


Itt a kulcsmondat, ami elárulja, hogy te rendszeresen problémázol ilyen dolgokon és mindemellett rettentően érzékeny is vagy. Igen, sajnos tényleg nagy probléma egy kapcsolatban, ha az egyik fél túlérzékeny, mert a másik félben folyamatos feszültséget okoz az, hogy nem mer megszólalni se kb... És ezt nőként mondom. Én is voltam rettentően hisztis, amikor ha épp nem volt baj, akkor generáltam valamit, de letudtam szokni róla mert sorra mentek tönkre a kapcsolataim és érdekes módon mindig ugyanaz volt az ok...

Pszichológus, és dolgozni azon, hogy ne akadj ki mindenen ennyire.


Másrészt terhesen, gratulálnék... a túlérzékeny nő és a férfi, akinek már most elege van belőled. Újabb csonka-családba született gyerek, szuper öröklődő mintaképekkel...


22N

2020. dec. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tuti ők a kutyakakis pár.

Hát figyelj, kérdező, ahogy tegnap is írtam. A férjednek igazat adok abban hogy nem a csapban mossuk le a szros cipőt. Abban nem találtam semmi kivetnivalót, hogy ezt elmondta neked. De gondolom te problémáztál tovább és erre ő is kiakadt. Az a helyzet hogy mindetten rendkívül éretlenek vagytok nem csak egy párkapcsolatra, de csaldára méginkább. Sajnálom a leendő gyereketeket.

2020. dec. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

De basszus, nehogy már probléma legyen lemosni a kutyagumit egy cipőről. 😅

Ha valaki ennyire életképtelen, az ne vállaljon gyereket, könyörgöm....

2020. dec. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!