Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan 4 hónapja párkapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 4 hónapja párkapcsolatban élek. Az előző kapcsolatomnak 4 év után lett vége, nem is olyan régen. Most a volt barátnőm terhes. Ezt hogyan adagolhatnám be a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok. Az előző barátnőm most 18. Kicsivel több, mint 4 évig voltunk együtt, ennek pontosan márciusban lett vége. Ő szakított, mert mondta, hogy még élni szeretne, és másokkal is ismerkedni. Én már ebből korábban kinőttem, meg nem éreztem lényegesnek, de szerettem, így elengedtem. Nagyon fájt a szakítás, de mivel nem bírom a magányt, hamar találtam társat magam mellé. Én nem kapcsolatnak fogtam fel, inkább csak egy barátnak, akivel mindent meg tudok beszélni. De a lány meg mindenhol kapcsolatban, igazából annyira nem lényeges. Szóval vele 4 hónapja "járok". Volt egy buli, ahol a volt barátnőm is jelen volt. Akkor már megvolt a mostani barátnőm. Hát a lényeg, hogy ágyban kötöttünk ki. Mivel nekem még voltak felé érzelmeim, sőt most is vannak, társ voltam benne. Reggel mondtuk, hogy ezt nem mondjuk el senkinek, és akkor nem lesz egyikünknek sem baja belőle. Aztán felhívott, pár hét múlva hogy terhes. (Nem mondom azt, hogy nem örülök neki...nyilván nem ezzel fogom magam mellé láncolni, de én örülök, hogy tőle lehet gyerekem.) Akkor azt mondta, hogy még nem 100%, de elmegy dokihoz.Másnap felhívott ismét, és mondta hogy most már biztosan az. Sírt, és közölte, hogy ő nem fogja elvetetni, meg akarja tartani. Én meg attól féltem, hogy majd ő akarja elvetetni. Szóval, babánk lesz. De viszont, a barátnőm nem tud róla. Könnyen megtudhatja akárkitől, egy a baráti körünk. Meg szeretném előzni, de nem tudom, hogy ezt hogyan adagolhatnám be neki. Szeretni nem szeretem, de elhagyni nem akarom, mert tudom hogy ő szeret,(még bármikor megszerethetem én is),és a volt barátnőm meg tuti, hogy nem kezdené velem újra. Most mit csináljak? Hogyan adagoljam be? Előre is köszi!
2010. aug. 13. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
És biztos tőled van a gyerek? Ha egyszer az exed ki akarta élni magát... lehet megtette.
2010. aug. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem egy könnyű vérű lány, rajtam kívül senkivel nem volt még. Már szakításig. De nem hiszem, hogy utána meg pasiknál csak a szexre ment volna, inkább csak ismerkedett maximum. De a dátum is, rám esik. Akkor velem volt.
2010. aug. 13. 13:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nézd, úgyse ezzel a lánnyal akartál megöregedni, inkább csak búfelejtő volt, nem? Légy vele őszinte, tudom, hogy nehéz, de férfi vagy, hát légy kemény.
2010. aug. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ezt akárhogyan mondod el neki,nem nagyon fogja megérteni és lehet,hogy elhagy emiatt.Megcsaltad őt,ráadásul még teherbe is ejtetted a volt barátnőd..ezt bárhogyan mondod,szerintem jó nem fog kisülni belőle.Kivéve ha a jelenlegi barátnőd hihetetlenül szeret és még ezt is megbocsájtja neked.Én nem tudnám.Azért sok sikert kívánok neked!


20/L

2010. aug. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát igen, de mégis, olyan rossz.

Megtudná, hogy megcsaltam, mellé még gyereket is sikerült csinálnom. És ezt így egybe. És...na de mind1...úgyis meg kell tudnia:)

2010. aug. 13. 13:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Hasonló szituban voltam. 4 éve kapcsolatban, mikor a párom megcsalt és a lány terhes lett. Légy a barátnőddel nagyon gyengéd, ha elmondod. Ha tényleg szerelmes, iszonyatos egy ilyen hír. Azért sok sikert.
2010. aug. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!