Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házas vagyok, de megtetszett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas vagyok, de megtetszett valaki, mi legyen?

Figyelt kérdés
Átlagos házasságom van. Néhány hónapja megismertem a férjem egyik gyerekkori barátját. Sajnos megtetszett. Nem kezdeményeztem, nem is tenném soha, ráadásul ő is házas, szóval abszolút nem pálya. Viszont azóta kivirultam, valahogy visszatért belém az élet. Elkezdtem sportolni, tanulási terveim vannak, megcsináltam a jogsit, amitől nagyon féltem. Bűntudatom van. Úgy tunningolom magam, hogy más férfira gondolok, ez most az üzemanyag. Mit tennétek a helyemben? (Megcsalás nem opció!!)

2020. dec. 29. 21:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Akkor mit írjunk? Tuningold magad tovább..
2020. dec. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De verjem ki a fejemből? Vagy ez valami nagyobb rossz jele? Mással is volt így? vagy ez természetes egy házasságban?
2020. dec. 29. 21:36
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél macskát.
2020. dec. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves, köszi!
2020. dec. 29. 21:38
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Szivesen.
2020. dec. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Rossz jel igen, mert amíg a másik pasinak tuningolod magad addig a párod háttérbe szorul.

Nem rá vágysz nem rá gondolsz így majd elhidegültök egymástól.

N

2020. dec. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
26%
A lányom barátnőjének az anyja számomra a tökéletes nő! Életemben nem láttam még számomra ennyire vonzó nőt, az alakja brutális. Ha át jön hozzánk a gyerekek miatt, én is kivirulok. Ha négyesben elmegyünk(Ő + én + a két lány), olyan mintha egy párt alkotnánk. Na, akkor én mit tegyek? Semmit, marad az asszony, ez van.
2020. dec. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
Folytasd, amit elkezdtél, de ne gondolj más férfira!
2020. dec. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
kell az ilyen tuning. Hajrá! Ki kell használni a löketet. Aztán ha ügyes vagy, akkor majd lesz más aki ugyanigy hat rád stb. Nem feltétlen kell megcsalni a másikat.
2020. dec. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%
Rossz jel, igen. Ha más férfi miatt tuningolod magad, az azt jelenti hogy kiszerettél a férjedből.
2020. dec. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!