Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezt mire véljem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt mire véljem? Mit tartanátok megoldásnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Párommal lassan 6 éve élünk együtt,jól megvagyunk. Házvételben,házasságon gondolkodunk.Viszont neki egy korábbi 7 éves kapcsolatából van 2 gyermek. Elég csúnyán váltak el,a expárja költözött el egy másik pasihoz a gyerekekkel,azonban kb.egy évvel ezelőtt kidobta őket a párja. Nemrég telefonon beszélt a párom a nővérével,aki elmesélte,hogy beszélt ünnepek alatt a párom gyerekeivel és az anyjuk,tehát a párom exe mondta,hogy ő a mai napig nagyon ragaszkodik hozzá. Bár a telefonban mondta a párom,hogy ő nem szeretné ha ragaszkodna hozzá mégis úgy veszem észre,hogy nagyon rágódik rajta. Meg egy közös barátunk is mesélte,hogy neki is mesélte a párom,hogy mi történt. Bár előttem úgy tesz,mintha nem érdekelne,mégis azt látom,hogy ez nagyon megérintette. Azóta teljesen stresszes vagyok, állandó gyomorgörcseim vannak,félek, hogy visszamenne hozzájuk,de ha felhozom neki a témát, akkor úgyis prónálna megynyugtatni és nem biztos,hogy az őszinte választ adná.

Szerintetek hogyan kezeljem ezt a dolgot? Korábban már vertek át,emiatt nagyon bizalmatlan vagyok... és kezd tönkretenni mar ez a sok stressz :(



2020. dec. 30. 12:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
mindenképp beszélj vele a félelmedről.. ha meg nem bízol benne,hogy az igazat mondja akkor nem lehet mit tenni:(
2020. dec. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem pont, hogy szóba kell hozni ezt a dolgot!

Oké, meg kell várni az alkalmas pillanatot, mert nagyon nehéz téma, de beszélni kell róla.

Nyugodtan mondd meg neki, hogy addig nincs se esküvő, se házvásárlás, amíg nem látod egyértelműen, hogy a volt párjával lezárta a dolgokat, és sose akar visszatérni hozzá.

2020. dec. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Az a helyzet lehet szerintem,hogy a gyerekek miatt agódik.

Azért akármilyen is a viszony köztük,egy apának nem igazán jóleső érzés,ha a gyerekeit is kidobálják,es ide oda tengődnek.Csak ugye mivel az ő gyerekei es nem a tiéd,igy gondolom nem akar ezzel terhelni.Ezzel csak az a baj,hogy előállhat az a helyzet,hogy egyedül maradt a problémájával.

Persze most lehet majd sokan azt mondják,hogy megerdemelte,meg hogy neked semmi közöd ehhez,és ne foglalkozz vele.Csakhát mégis a párod!!Tudnod kell mi nyomasztja!Az egyessel ertek egyet.Mindenféleképp beszélj vele,de azért ne azt érezze,hogy minden a fejére omlik és plusz még te is gyanakodva kőzelítesz hozzá!

Az totál elrontana mindent.

2020. dec. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

" Meg egy közös barátunk is mesélte"


Az ilyen közös sz..keverőket ki kellene iktatni minden kapcsolatból.

Bedobják az aknákat, aztán jól elszórakoznak a következményeket, és elsunnyognak.

2020. dec. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, szerintem azzal is számolj, hogy esetleg a két gyerek nálatok kötne ki. Ebben a szar helyzetben bármi lehet.
2020. dec. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a korrekt válaszokat! Kedves tőletek,hogy ilyen gyorsan adtatok tanácsokat.A párom tudja,hogy számíthat rám. Ez,hogy kidobták őket, ez már kb. egy évvel ezelőtt volt,azóta albérletben laknak,amit mi fizetünk nekik,plusz havi 80.ezer Ft gyermektartásdíjat. Már megkérdeztem tőle,hogy mi a helyzet ezzel kapcsolatban, azt válaszolta,hogy ez már a múlt és hogy sok tüske maradt benne a nő miatt. Csak azért bennem van nyilván az is,hogy nekem ezt mondja,de vajon tényleg ezt is gondolja-e...
2020. dec. 30. 20:21
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja és mindenkinek ment a zöld pipa :)
2020. dec. 30. 20:23
 8/11 anonim ***** válasza:

"lbérletben laknak,amit mi fizetünk nekik,plusz havi 80.ezer Ft gyermektartásdíjat"


Én ezen lehidaltam!

Az albérlet simán lehet még 80e Ft.

Rendkívül toleráns ember vagy kérdező, hogy ebből nem csinálsz patáliát.

2020. dec. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Köszi a felvetésed, hazudnék,ha azt írnám,hogy nem zavar...80.ezer gyerektartás+120ezer volt az albérlet Győrben. És mivel közös kasszán vagyunk, ezért nyilván engem is érint. De a gyerekeket nézem. Ja és erre jön az,hogy a drága anyuka,most akarja felemeltetni a gyerektartást 120-re. Eddig közösen állapodtak meg az összegben,viszont most,hogy a párom nem ment bele,így bírósággal fenyegetőzik. Most gonosznak fogtok gondolni,de azt szoktam kívánni,bárcsak ne lennének...

2020. dec. 31. 09:37
 10/11 anonim ***** válasza:

Na álljunk meg egy pillanatra!!

Anyuka nem emeltethet fel semmit.

Nektek kéne inkább biróságra menni,és kérni a gyerektartás megállapítását.Amiről egy végzés van.Mert ezek a szóbeli dolgok,csak két korrekten hozzááló személy esetén működnek!

Ez nem úgy megy,hogy ő majd bemegy,és hasraütésszerűen felemelteti!


Nem beszélve arról,hogy ilyen formában teljesen jogtalan bármiféle követelés!Örülhet,hogy kap gyerektartást!!

Mivel az alberletet is ti fizetitek.

Vagy albérlet,vagy gyerektartás!!

Ha nem ,akkor nincs albérlet fizetés,oszt mehet ahova akar panaszra!!!

Másodsorban meg így ahogy olvasgatom,kezd olyan kép kialakulni,hogy talán a gyerekekbek is inkább nálatok lenne jobb helyük,mint ennél a cseppet sem szimpatikus ,pénzéhes (bocsánat a kifejezésért,mert felb....t ez a pofátlanság!)pitcha mellett!!

3# voltam


F

2020. dec. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!