Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi értelme van a megcsalásnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van a megcsalásnak?

Figyelt kérdés
Pont most olvastam egy hírt,milyen tragédiába torkollott egy megcsalásos téma.Nem értem ha egy kapcsolat nincs rendben és nem ig gondolkodnak a javításán miért nem vetnek inkább véget neki,miért kell a másikat tudtán kívül megalázni.Na most lehet,hogy hamar kiderül lehet évekbe telik de a hazug embert hamarabb utolérik mint a sánta kutyát.Nekem rémisztő,hogy ezek előfordulhatnak,tudom ilyenkor az a kifogás nem akarnak lemondani az életükről ami pl a szex hol ezzel hol azzal,hogy meglegyen az újdonság de ha ismerik az igényeiket miért mennek bele egy kapcsolatba,vagy inkább még a szex dolog előtt miért nem vetnek véget annak ami nem működik?Tisztában vagyok vele,hogy ezzel a kérdéssel valószínű sok ellenszenvet fogok kiváltani de nem érdekel,nekem nem tetszik ez a világ így ahogy van.

2020. dec. 30. 17:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
#10: Hogy lehet kifogás az, amit felvállal? Nem hárít, nem kifogást ír az illető. Leírja, hogy igen, ő ezért és ezért megtette.
2020. dec. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!