Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most ?

Figyelt kérdés
A párom azt mondta hogy egy kis időt kér. Előtte nagyon össze vesztünk mert csúnya dolgokat vágtam a fejéhez. Amiért elnèzést kértem és nagyon megbántam a dolgot! Csak tudjátok hihetetlenül felbosszantott feküdtem mellette és az exéről beszélt. Akkor tegnap este felhívott hogy lefeküdt az exével de utólag kiderült hogy csak azért mondta hogy bántson. Aztán felhívott és jól össze szidtam és bocsánatot kért meg azt mondta: undorító féreggént viselkedett. De tegnap is írt nekem meg minden csak ma már letiltottam mert megöl ez a bizonytalanság!

2020. dec. 31. 08:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem viccelt. Ha igen, akkor meg elmebeteg.
2020. dec. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted, hogy letiltottad, ne foglalkozz olyannal, aki így viselkedik. Ha megcsalt, akkor azért, ha szándékosan bánt, akkor azért. Egyik se jobb. Innentől meg úgyis azon rugóznál egyfeszt, hogy mi az igazság.

Jobb ezt itt lezárni.

2020. dec. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Noren1989 ***** válasza:
92%
Szakítsatok végre rendesen, az isten szerelmére!
2020. dec. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egy ilyen emberrel semmiképp sem szeretnék együtt lenni.
2020. dec. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez szakitás. Aki az "undoritó féreg vagyok" és a "lefeküdtem az exemmel" között ingadozik az bizony lapát.
2020. dec. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Jól tetted, hogy letiltottad. Undorító ez a viselkedés. Ahol attól erősödik az egyik, hogy a másikat bántja és gyengének látja. Volt ilyenben részem nekem is, de már végeztünk szerencsére. Mióta voltatok együtt, hogy az exet emlegette?
2020. dec. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Egyikőtök sem különb a Deákné vásznánál. Te előbb jól leszidtad, amit megbántál, ő ezt visszaadta, szintén megbánta.

Egy beszélgetést azért megérne , hogy kinyissátok egymás szemét.

Ffi.

2020. dec. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
7 Nem előbb szidta le, hanem a bejelentés után.
2020. dec. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

Hát, én másképp értelmezem. Idézem a kérdezőt:

"A párom azt mondta hogy egy kis időt kér. Előtte nagyon össze vesztünk mert csúnya dolgokat vágtam a fejéhez. Amiért elnèzést kértem és nagyon megbántam a dolgot!"

A párja csak időt kért, amire jól összevesztek, mert csúnya dolgokat vágott a fejéhez (a párjának, a kérdező). Aki ki is kezdte?

"Azért tört ki a verekedés, mert Józsi visszaadta a pofont...?)

2020. dec. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

9 "Akkor tegnap este felhívott hogy lefeküdt az exével de utólag kiderült hogy csak azért mondta hogy bántson. Aztán felhívott és jól össze szidtam és bocsánatot kért meg azt mondta: undorító féreggént viselkedett."


Erre a részre gondoltam, mikor azt írtad leszidta.


Egyébként nem, nyilván az a rész sem ok nélkül volt, amit te bemásoltál. Hanem mert a kérdező partnere az exére nyáladzott, mikor feküdtek az ágyban. Se így, se úgy nem azt látom, hogy a kérdezővel lenne gond.

2020. dec. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!