Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes lettem egy férfiba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy férfiba, pedig mind a ketten házasságban élünk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy munkahelyen dolgozunk azzal a férfival, akivel egy ideig sokáig csak nézegettük egymást és látszott hogy tetszünk egymásnak. Egy idő után a férfi odajött hozzám, elkezdtünk beszélgetni és utána már minden nap kis ideig beszélgettünk. A probléma az, hogy mind a ketten házasok vagyunk, emiatt a kolléganőim észrevették ezt a flörtölgetést. Azóta a pasi elkezdett kerülni engem, ha találkozunk, ugyanúgy meg van a vonzalom és ugyanúgy beszélgetünk, de ha arra jön egy kolléga, akkor látom rajta, hogy zavarja az, hogy esetleg más is észreveszi hogy tetszünk egymásnak. Én már emberileg is megkedveltem és attól félek, hogy mi lesz, ha elkezd kerülni és még csak szóba sem fog állni velem, nehogy kellemetlen helyzetbe kerüljön. Nagyon rosszul esne. De gondolom az akkor csak azt jelentené, hogy nem érzett irántam semmit, csak szexre kellettem volna neki. Mit gondoltok erről, mit csináljak? Felejtsem el?

#házasság, megcsalás, szerelem
2020. dec. 31. 14:35
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Na jó, de ha fontos neked akkor hogy tudod megállni, hogy ne találkozz vele és kerülöd? Az is nagyon nehéz, mert akkor meg hiányozni kezd, nem?
2020. dec. 31. 18:43
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
10-es vagyok. Elképesztően hiányzik. Ráadásul folyamatosan írja hogy nem megyek feléjük, nyugodtan mehetnék hozzájuk csak úgy. Könnyebb, hogy én home office vagyok. HEti egyszer megyek be, de mindig akkor megyek le ebédelni, amikor tudom hogy ő is. Na erről kell leszoknom jövőre....
2020. dec. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
81%
Úgy fogja tudni megállni, hogy a gyerekei és a felesége is nagy eséllyel sokkal fontosabb nálad. Ez akkor is így lesz, ha mégis lefekszik veled. Ettől lehetsz neki fontos, de sose az ő kárukra. Van akinek persze belefér a titokban, de akkor is őket fogja választani. Ezért jobb ebből kikerülni. Ha beléd szeret is, akkor is őket fogja választani. Max. beledöglötök mindketten, de akkor is.
2021. jan. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
El kell döntened, hogy ő vagy a férjed a fontosabb. Ha a férjed, amikor nem kérdés, hogy kerülnöd kell.
2021. jan. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet semmid. Sem barátod, sem szeretőd, semmid.

A sajgó sebed lesz es a vélhetőleg romba dőlt jövőképed.

2021. jan. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Nehéz kerülni, nagyon nehéz, de muszáj. Hasonló helyzetben vagyok, és saját tanácsom nehéz megfogadni annyira hiányzik. Nem tudom mi lesz. Neki vőlegénye van, őt szereti, csak barátságot akar én is azt szeretnék, de már túlléptem ezen a határon. Férfi női barátság csak szilárd kapcsolatú háttérrel létezik.
2021. jan. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ha mondjuk engem is elkezd kerülni, akkor az nem azért van mert semmit sem jelentettem neki, hanem azért hogy el tudjon felejteni? Az a helyzet, hogy mi bármikor összefuthatunk, de persze nem kell leállni beszélgetni. Nekem is ezt kéne tenni, de nagyon rosszul esne ha hozzám sem szólna egyetlen mondatot sem.
2021. jan. 3. 16:19
 18/20 Tseppkoe ***** válasza:
Érdeklődni szertnék, hogy mennyi idősek vagytok?
2021. jan. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
30 alattiak mind a ketten.
2021. jan. 17. 12:06
 20/20 Tseppkoe ***** válasza:

Szeretnék még valamit kérdezni.

Nem irtál eddig semmit a férjeddel való kapcsolatodrólúgy általában...

Vagy pl. terveztek/tervezetek-e gyerekeket?

Nem tudom, hogy mennyire akarod, hogy tudjuk..

Azért kicsit ide tartozik.

"Kicsit"...

2021. jan. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!