Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek is beszél így a párotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is beszél így a párotok?

Figyelt kérdés

Volt egy összeveszésünk sajnos most újévben telefonon, nevezetesen, én állandóan hordok maszkot a járvány miatt, azonban a minap véletlenül kimentem a futárhoz átvenni egy csomagot, és sem rajta sem rajtam nem volt maszk, mikor alá írtam a csomag átvételt mintha éreztem volna hogy elért a lehelete. Ezért én önkéntes karanténba vonultam. Teljesen kiborultam ezen, és hibáztattam magam. Mikor elmondtam a páromnak ezt, mondta hogy nagyon kevés az esélye hogy elkaptam bármit is, szerinte túl lihegem ezt. Viszont a háziorvosom, akivel jó viszonyban vagyok, meg jobban aggódik, és a barátnőm is egyet ért velem, és jobban félt mint a párom, aki szerint semmi bajom nem lesz. Csak azt hajtotta folyamatosan hogy ne ijedjek meg szerinte semmi bajom nem lett ettől, és minden rendben lesz. Mire mondtam neki, hogy "azért sokat elárul hogy egy háziorvos és a barátnőm jobban félt mint ő". Amire mondta hogy ő csak elmondta a véleményét, és hogy akkor mit károgok itt neki. Na itt teljesen felhúztam magam, és mondtam neki, mit képzel hogy beszél velem, gondolkozzon már el, mi az hogy mit károgok, ez nagyon rosszul esett. Amire fogta és elköszönt és inkább letette a telefont. Távkapcsolatban vagyunk.

Én is így fogok vele beszélni, kíváncsi vagyok mit fog szólni hozzá.

Veletek is szokott így viselkedni a párotok?

Szerintem nem volt szép tőle hogy így szólt.


2021. jan. 1. 09:54
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
99%

Egyrészt, ha ilyenen kiakadnánk, hogy károgás, azt hiszem már rég elváltunk volna.


Másrészt van valamilyen krónikus betegséged, hogy ennyire betegesen félsz?

Ha nincs, ebben az egész sztoriban te vagy a hunyó szerintem...

2021. jan. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
99%
Te egy kicsit üldözési mániás vagy, szerintem 0.1% hogy elkaptál bármit is.. Nekem is sok lenne ez amit csinálsz, iszonyatosan felfújod ezt a dolgot. Eleve azt mondják, hogy zárt térben kell fél óra (azthiszem), hogy elkapd. De pedig pár másodpercet voltál a szabad levegőn valakivel.. :D úristen, az emberek már tényleg meghülyültek..
2021. jan. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
97%
*Te pedig, bocs átírta a teló
2021. jan. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
99%
Kicsit hisztis vagy szerintem. Nem kell ennyire félni, ha egyébként egészséges vagy.
2021. jan. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
99%
Te nem vagy normális. Szerintem.
2021. jan. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
99%

Eü dolgozó vagyok. Látom és tapasztalom mit okoz a vírus.


De arra amit te muvelsz még én is azt mondom hogy beteges. Mert nem lehet így élni. Húzd ki a karot a seggedbol. Gondolom a barátnőddel szoktál csókolózni. Úgy jóval nagyobb eséllyel kapod el a vírust mint a futartol. De gondolom az nem zavar. Vicces. A háziorvosnak meg vagy nem ilyen formában adtad elő vagy az is bolond. Vagy ő is az elmeallapotodert aggódik.

2021. jan. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
98%
Nem kéne ennyi hiradót nézni, teljesen félelemben tart téged! Igaza van a párodnak.
2021. jan. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
4%

1.: Jól tetted, hogy óvsz másokat.

2.: A pasid fosik, hogy kanos lesz, és vernie kell vagy csajt keresni.

2021. jan. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
98%

Hmmm. Szerintem mindketten hibásan komunikáltátok le az egészet. Szerintem nem arról van szó, hogy o nem félt téged, lehet hogy igy probált megvigasztalni, csittitani szerette volna benned a a szorongást és az onvádat. Valóban, nem teljesen esélytelen, hogy elkapd a betegséget, de ha csak annyit voltatok egyutt, hogy átvetted a csomagot, akkor igen kicsi az esélye, még maszk nélkul is. /nem esélyt akarok latolgatni, rengetegen vannak, akik nem is tudjak, hol szedtek ossze a virust, mikor tenyleg igyekeznek betartani az óvintézkedéseket, de olyanok is, ahol pl. az egyik csaladtag megfertozodott, a tobbiek meg nem lettek betegek, holott egy háztartásban élnek/.

Szóval, szerintem o nem rosszbol gondolta, nem azért, mert nem vagy neki fontos. Te ezen megsertodtel, mert te meg ugy ertelmezted, hogy neki nem vagy fontos. Ezek után a párod reagált rosszul, nem tudom milyen a termeszete, de igen bunkón fejezte ki magát, igenis bántóan, fogalmazhatott volna máshogy is. Szóval mert te megsertodtel, o visszavágott. Erre te megint felkaptad a vizet, o meg ahelyett, hoyg meg akarta volna oldani a konfliktust, inkabb elmenekult es letette a telefont.


Hogy a kérdésre válaszoljak, az én férjem nem szokott igy beszélni velem. Eleve nem szokott igy beszelni senkivel sem. Eleve igyekszunk megbeszelni a dolgokat, nezeteltéréskor nem sŕtegetjuk egymast, sem nem kiabálunk.


Szerintem nem jó otlet haraggal inditani az új évet. Hivd fel, mindketten tegyétek félre a sértodottségeteket, az egymas hibáztatását, és bocsássatok meg egymásnak. Ha ez nem megy, akkor a kapcsolatotok úgysem lesz hosszú életu, vagy biztosan nem fog mindkettotoknek boldogságot jelenteni.


Boldog új évet!

2021. jan. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
98%

"Amire fogta és elköszönt és inkább letette a telefont"


Bölcs ember.

2021. jan. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!