Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lépjek ki egy mérgező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek ki egy mérgező kapcsolatból, ha nagyon szerelmes vagyok? Tudom mi a helyes, de egyszerűen nem tudom meglépni.

Figyelt kérdés

Többször visszafogadtam már a fiút, mert szeretem, megsajnálom, "csak még egy esély" jelleggel, de sosincs változás a kapcsolatunkban, minden gond kezdődik elölről.

Most is ugyanez a helyzet, de egyszerűen nem tudom neki azt mondani, hogy NEM, VÉGE VAN! Mi lenne a megoldás, hogy határozott tudjak lenni?

Tisztában vagyok vele, hogy ez csak egyre rosszabb lesz, de ha meg jó pillanatában van, akkor a világ legaranyosabb barátja. A környezetem is mondja, hogy nem mehet így tovább, naiv vagyok ha még változást várok. Tsztában vagyok vele, de egyszerűen nem megy

25N


2021. jan. 1. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Az ilyen gyenge jellem mint te nem tud változtatni .Élj a rossz kapcsolatban tovább és tűrj.
2021. jan. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem ha nem veszélyes fizikailag, akkor menj a szíved után. Ez van. Amíg szereted, úgyse leszel boldog mással. Majd a hülyeségeivel eléri, hogy kiszeress belőle. Ez az elején úgyse megy. De ahogy csökken a hormonkoktél a fejedben, egyre világosabban fogsz látni és egy nap már nem fogod tudni tolerálni azt, amit most még igen. Én így jártam. Nekem ehhez 8 év kellett, a fiatalságom elment, de nem lettem volna boldogabb valaki mellett, akit nem szerettem.
2021. jan. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Maradj vele, nézesd hlyének magad, aztán talán 4-5 év múlva úgyis rádöbbensz, mekkora iióta voltál. Bár barátnőm már 15 éve él ilyen kapcsolatban.


Ha lenne önbecsülése, kb 14 évvel ezelőtt otthagyja azt a majmot, helyette csomószor hív bőgve, mert megalázták (milliomodszorra), stb. Eleinte még sajnáltam, most már lesajnálom és őszintén szólva nem érdekel az újabb problémaáradata.

2021. jan. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen kapcsolatom, nem is egy. Rajtam ne múljon jeligével, sokáig kitartottam mellettük.

Aztán rájöttem. Az én hükyeségemre rámehet az életem, de máséra nem.

Azt a módszert csinálom ilyenkor, hogy felfedezem magamnak a kérdést, és elképzelem:

Két év múlva is együtt vagyunk, ugyanígy. Szeretném ezt?

A magadnak feltett kérdésre a válasz egyértelmű. Lehet hogy akkor is nehéz lesz, de -sképpen kell tenni. Az idő meg majd gyógyít.

Igenis sokat érsz, a te életedben Te vagy a főszereplő, és megérdemled hogy valaki a tenyerén hordozzon ha erre vágysz.

2021. jan. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!