Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnénk tanácsot kérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnénk tanácsot kérni párkapcsolatommal kapcsolatban. Mit tegyek? A párommal több mint 7 éve vagyunk együtt. Kisebb nagyobb súrlódások voltak de hát melyik kapcsolatban nincs. De a mostani mindenen túltesz.

Figyelt kérdés
Szóval karácsony előtt össze vesztünk és azóta sem állt helyre nagyon a dolog. Szólunk egymáshoz meg puszi van de ennyi. Azért kezdett el velem kiabálni a kocsiban meg itthon is mert szóval a boltban nem értettük meg egymást vagyis félre értettük egymást. Szóval hülyeségnek hangzik de 2 kg kenyér miatt emelte fel a hangját. Nah mindegy is. Nekem zokon esett hogy így ennyiért ordibált velem. És még ő azt mondja hogy én vagyok a hibás. Mint mindig. Persze bennem is van hiba de legalább én bevallom de ő nem. Ö mindig tökéletesnek hiszi magát. Nagyon sok mindent eltűrtem neki és sokat vártam is rá mindig azt néztem hogy neki mi a jó. Több éve mondom neki hogy vegyünk egy házat vagy legalább költözünk olyan helyre ahol több a lehetőség illetve végre legyünk külön. Mert jelenleg apámmal élünk egy házban de viszont én is tulajdonosa vagyok a háznak. Az öregemmel nem jövök ki és ezért szeretnénk elmenni. De ő nem néz engem hogy igen rosszban vagy apáddal akkor költözünk el innen. Egyáltalán nem.Pedig lenne rá lehetőség. Ha a körmömet megyek csináltatni az is a baja pedig azt én fizetem . Meg akarja tiltani hogy tetoválást csináljak pedig nincs se gyerek és nem is vagyunk házasok. Most meg szilveszterkor elment a haverokhoz és még haza sem jött hozzám hogy együtt töltsük az ünnepet. Csak ma reggel jött haza. Egész éjszaka sírtam ezért hogy ezt meg merte velem tenni. Fel hívtam hogy hol van mert várom és azt mondta hogy haza ment az anyjáékhoz.És ne várjam mert csak reggel jön. Meg hogy ezt én szúrtam el. Csak nem értem hogy miért én vagyok mindenért a hibás.Én akkor is haza jöttem volna hozzá akármi van hogy ne egyedül mennyen át az újévbe. Mindig azt mondja hogy szeret de én már nem tudom hogy mit érzek. A szexuális életünk sem jó az utóbbi 1-2 évben. Ő végez és ennyi nekem meg semmi.Soha nem megyünk sehova hiába mondom neki.Neki nincs kedve. Állandóan azzal a k ****** pénzel van. Pedig megtehetnénk hogy elmenjünk valahová pl kirándulni. Tanácstalan vagyok nagyon sokszor érzem az hogy ennek már nincs értelme. Segítsetek. Kritizálók ne írjanak.

2021. jan. 1. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Te írod: már nem szereted, érzed, hogy ennek már nincs értelme. Nem jó a szex, vitatkoztok, nincs közös jövőképetek.

Van az a babona, hogy ahogy töltöd a Szilvesztert, úgy fogod a következő évet. Mondjuk ti egymástól külön.

Ennek így tényleg nincs értelme. Dobd ki, és lehet, hogy már nyáron boldog leszel más mellett.

2021. jan. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Tegnap írtad ki. Kaptál több választ. Mit vársz még?
2021. jan. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem egy egyenrangú kapcsolat, te csak egy tartozék vagy számára. Ennek így tényleg nincs értelme.
2021. jan. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Ha egy nő odavan egy férfiért, az a férfi megtehet bármit, belerúghat, lábtörlőnek használhatja. A nő annál jobban fog küzdeni érte.

Ez fordítva is igaz. Ha egy férfi túl jófiú és odavan a nőért, a nő hamar elkényelmesedik és kihasználja.

Nehéz megtalálni az egyensúlyt.

2021. jan. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Kedves Kérdező!


Rendkivül egyértelmű volt amit irtál, az utolsó mondatokig.


Az egyik gyanús rész az utazni szeretnél. Ez ugye nem lehetséges jelenleg, ezt halasztani kell.


A másik pedig a kritizálók ne irjanak. Maximalista-e vagy?

2021. jan. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Mire "hazaerne" a cuccait a zart kapu elott talalna.

Kerdezo,ennek semmi ertelme! En szakitanek!

2021. jan. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szakíts vele!
2021. jan. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!