Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi nagyon bejön már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi nagyon bejön már régóta, de nem volt köztetek semmi, eközben összejöttél valaki mással, akkor mennyire tartod észben őt?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki tetszik már egy ideje, de nem alakult ki köztetek még semmi, nem is nagyon volt rá alkalom, csak nagyon ígéretesnek tűnik.

Eközben viszont jön egy másik férfi, és elvisz. Egy kapcsolat kezdődik. Mennyire gondolsz az előbbire, aki felé szintén vonzalmad van? Még az is lehet, hogy nagyobb, csak ő nem jött még elég közel.


Teljesen elfelejted, mert foglalt vagy, vagy még szem előtt tartod továbbra is? Például gondolsz arra, hogy ez a kapcsolat elromolhat és még később jó lehet, esetleg lehet hogy el tudna szeretni a jelenlegitől, ezért továbbra is próbálod a közelben tartani, ha lehet?



2021. jan. 1. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ. Például, hogy mennyire lesz erős a kapcsolatom, beleszeretek-e a másikba (mert onnantól nyilván nem érdekel, aki tetszett.) Vagy az se mindegy, hogy látom-e nap, mint nap a "régit".

Leírom neked az én utolsó ilyenem. 9 éve odavagyok a srácért, ha eddig nem jött össze, nyilván ezután se fog. Van, hogy rendszeresen látom, van, hogy hónapokig se. Kb. a második év után jöttem össze valakivel. Akkoriban úgy alakult, hogy nem gyakran láttam a régit, így nem is nagyon foglalkoztam vele. De ha láttam, nem voltam vak, még mindig olyan jó pasinak láttam. Az nem merült fel, hogy el tudna-e hódítani, mivel nem volt realitás alapja. Azóta végetért a kapcsolatom, és ugyanúgy (vagy még jobban)oda vagyok a régiért. Szóval nem múlt el🤷

2021. jan. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem azert tartom a kozelben, mert hatha jo lesz meg kesobb, hanem mert valoszinuleg emberileg is kedvelem, es ha tobb nem is lesz koztunk, de attol meg havernak szeretnem megtartani. Legalabbis altalaban azok a ferfiak, akiket vonzonak tartok, normalis, intelligens, jo humoru sracok, akiknek akkor is ertekelem a tarsasagat, ha nem dughatunk🤷🏼‍♀️
2021. jan. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van párom és ugyanúgy eszembe jut a másik. De mint a második válaszoló, ha nem jönne össze a másik, akkor is szeretném ha barátok maradnánk. Értékes ember a szememben.
2021. jan. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ebben a helyzetben lennék, akkor elengedném az első férfit, mivel okkal nem jöttünk össze. Mit agyalgassak rajta.
2021. jan. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!