Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi értelme valakire rákényszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme valakire rákényszeríteni a gyereket ?

Figyelt kérdés

Klasszik sztori, sajnos , pártatlan akarok maradni. A nő gyógyszert szedett közös megegyezés alapján,eddig másfél évig bevált aztán most hoppà terhes maradt.

A férfi nem akarja a gyereket nem így volt megegyezve.

Ilyenkor mi értelme rákényszeríteni?

Ha már a kezdet kezdetén is nem akart gyerek...


2021. jan. 2. 13:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ha a nő gyereket akar akkor gyerek lesz. Nem tudod rákényszeríteni az abortuszra.
2021. jan. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ha nem kell az apának sem ő , sem a gyerek akkor az ő szemszögéből is mi értelme ? Mèg Gyerektartásra sem számíthat, mert nappali tagozatos egyetemista az apa.
2021. jan. 2. 13:38
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme a pasira ráerőltetni a gyereket, ugyanakkor ha a nő meg akarja tartani, akkor az a gyerek megmarad. Ha ő vállalja az egyedülálló anyaságot, akkor az csakis az ő döntése, a férfinak nem kötelező ebben részt vennie.
2021. jan. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy ahogy a gyereket rákényszeríteni sem lehet senkire, ugyanúgy az abortuszra sem. Illetve attól, hogy valaki nem szeretne gyereket, lehet abortusz ellenes, és lehet ez felülírja benne. Nehéz ügy az biztos.
2021. jan. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De így a gyereknek is rossz lesz, az anyja is tanulo az apja is egyetemista. Oké szép dolog a gyerek de pénz is kell hozzá. Naiv nagyon a kislány és ebből baj lehet.
2021. jan. 2. 13:41
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézd, ha két hülye szexel ez sokszor előfordul.

Nem feltétlen lesz rossz a gyereknek.

2021. jan. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
6 Nem feltétlenül lesz rossz? Miből akarják eltartani? A családi potlékból és a gyesből? Mindkettő tanuló az egyik szakmát a másik egyetemen tanul.
2021. jan. 2. 14:55
 8/17 anonim ***** válasza:
59%

Hát én végig dolgoztam az egyetem mellett, azt hiszem másnak sem esik le a keze tőle. Sajnos mind teszünk olyat, illetve történnek olyanok az életünkben amiknek viselnünk kell a következményeit. Egy abortusz ugyanilyen. Pl a nő meddő lehet tőle élete hátralévő részére. Kevés rá az esély, de van..

Illetve gondolom a nagyszülők is valamennyire tudják támogatni a gyereket. Ha a srác szülei nem is, de az anyáé valószínűleg nem hagyják magára.

2021. jan. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

8 Az órarendje miatt nem tudott dolgozni mellette eddig sem, mondjuk mentségére szóljon jól tanul nehéz szakon 4 felett van az àtlaga. A lány szülei nem valószínű ,hogy tudnak segíteni az apuka szobafestő, anyukàja közmunkás a helyi önkormányzatnál.


Én a fiú oldalát ismerem jobban ez igaz, de mintha a lány alomvilagban élne, meg ő is azt,hogy az anyukája majd segít ... miből az 52 ezer közmunkából? Nem lenézés és én is alig keresek többet mint a min.bér de reálisan erre gyereket bevállalni?!!

2021. jan. 2. 15:07
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Te irigykedsz vagy mi? Az ő dolguk nem a tiéd
2021. jan. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!