Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi értelme valakire rákényszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme valakire rákényszeríteni a gyereket ?

Figyelt kérdés

Klasszik sztori, sajnos , pártatlan akarok maradni. A nő gyógyszert szedett közös megegyezés alapján,eddig másfél évig bevált aztán most hoppà terhes maradt.

A férfi nem akarja a gyereket nem így volt megegyezve.

Ilyenkor mi értelme rákényszeríteni?

Ha már a kezdet kezdetén is nem akart gyerek...


2021. jan. 2. 13:34
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
10 Egy egyszoba konyhás vàlyogházba bevétel nélkül szülni a lánynak ? Ebben aztán mi az irígylésre méltó?! Ő rontja el az életét vele ha még a szakmát sem fejezi be hanem szül. És nem roma az illető mielőtt azt írná valaki.
2021. jan. 2. 15:20
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is majdnem becoptam az exemmel, hála a jó istennek időben kiderült hogy nem nyelte le a tablettát soha
2021. jan. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

12 Az a baj nem gondolnak bele mennek a maguk feje után, még itt is én lettem irigynek nevezve.

Azt a gyereket a szoba konyhás putriba Nah azt nem fogja irigyelni senki...

2021. jan. 7. 08:46
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Azóta lett két gyereke egy másik faszitól, szegény ürge 20 évet öregedett, haja kihullott, az exem meg eltartatja magukat vele xd
2021. jan. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
2 ? Oké egyszer lehet baleset de másodjára már a pasi is odafigyelhetett volna a dolgokra.
2021. jan. 7. 10:32
 16/17 anonim ***** válasza:
Ez már az ő dolguk, lényeg hogy nem én lettem a veréb xd
2021. jan. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Bár nem mostani kérdés, azért leírom; évfolyamtársam hasonlóan járt, ott mondjuk egy viharos kapcsolat volt- se veled-se nélküled, gumi nélkül csinálták, a csaj terhes lett, iszonyat vallásos mindkettő. A lány abbahagyta a sulit, a faszi elkezdett dolgozni, család valamennyire tudott segíteni, legalábbis a lakhatással. Még együtt vannak, ennél jobban nem látok bele, de szerintem instabil kapcsolatba szülni felelőtlenség, de majd az idő eldönti. Persze ott szerencsésebb volt a helyzet, mert az apuka nem lépett le.
2021. aug. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!