Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Átmeneti távkapcsolat? Belemen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átmeneti távkapcsolat? Belemennétek?

Figyelt kérdés

Körülbelül 3 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel, tehát mondhatni ez még egy elég friss kapcsolat. A napokban kaptam egy lehetőséget a cégtől, ahol dolgozom, hogy tavasszal 3-4 hónap erejéig (nagyon maximum 4 hónap) egy külföldi irodájukban dolgozhatok és valószínűleg élni is fogok ezzel a lehetőséggel.


Mit gondoltok, milyen hatással lehet ez a kapcsolatunkra? Ti hogyan reagálnátok a barátnőm helyében egy ilyen szituációban? Mennyire lehet rizikós ez a távkapcsolat?


Annyit még hozzátennék, hogy körülbelül havonta hazajönnék azért, tehát nem találkozások nélkül telne el az a 3-4 hónap, sőt, akár még arra is lehetne mód, hogy ő meglátogasson.



2021. jan. 2. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem abszolút működtethető lenne ez a kapcsolat, én is távkapcsolatban élek, és mi is több, mint 1 éve már így vagyunk. Nem mondom, hogy könnyű, sőt, nagyonis nehéz, különösen azoknak, akik nehezen bírják a távolságot. De nektek ez a pár hónap akár a javatokra is szolgál, lehet hogy ez a pár honap még közelebb hoz majd tieket, viszont ami sztem itt a legjobban ti tudjátok, mennyire bírnátok ezt ki, illetve hogy mennyire szeretnétek ebbe belekezdeni.. szóval elméletileg nincs akadálya sztem, de ezt nektek kell a legjobban tudni ;)

Remélem segítettem valamit, és ha kérdésed van, írhatsz nyugodtan :)

2021. jan. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi néhány hónapja ismertük egymást és egy hónapja voltunk együtt, mikor ajánlatot kaptam külföldről. Ki kellett volna költözöm, azt nem vállaltam, így megegyeztünk abban, hogy 3 hónapig kint leszek, utána itthonról távmunkában dolgozok. Kb egy hónap után a párom ki tudott jönni hozzám egy hétre, egy hónapra rá pedig én jöttem haza pár napra. Nem mondom, hogy álmaim netovábbja volt, de simán ki lehetett bírni a 3 hónapot. Több, mint 5 éve, hogy hazajöttem, azóta is együtt vagyunk, házasok és várjuk az első gyerekünket. Pár hónapot azért nem olyan hosszú idő, ha tudod, hogy utána megint együtt lehettek.
2021. jan. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
3 hónap szerintem is simán kibírható - mi a korona alatt nem láttuk egymást ennyi ideig párommal, kibírtuk, ráadásul nagy szeretben! :) Sőt azt is, hogy immár 10. hónapja leszünk távkapcsolatban, bár itt már hetente találkozunk általában. Egészen addig lesz ez, ameddig végre az egyikünk nem kap a másikunk lakhelyén munkát, de mi kitartunk. Nektek is sok sikert ehhez a pár hónaphoz! A rendszeres videóchat sokban hozzájárulhat ahhoz, hogy fenn maradjon a láng.
2021. jan. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*szeretetben, csak elgépeltem. Előző voltam
2021. jan. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sima ügy, nekem a barátnőm külföldön tanult 3 évig európán belül 2 évig azon kívül, és simán megoldottuk, nem mindig egyszerű, de vannak jó oldalai is :)
2021. jan. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a karrier fontosabb mint egy friss kapcsolat.


Ez a pár hónap szerintem nem számít és nagyon gyorsan elrepül. Kapcsolatot tudjátok tartani egyszerűen akár videóchaten keresztül.

Ha komolyan akar tőled valamit akkor simán megérti és belemegy.

2021. jan. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!