Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élek de máshoz húz a szívem, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Évek óta élek párkapcsolatban, konfliktusunk elég ritkán van, nincsenek különösebb problémáink így mondhatom hogy kiegyensúlyozott kapcsolatban élünk. Viszont az utóbbi időben megismertem egy férfit aki igen csak felbolygatta a lelki világomat. Ő egy az egyben olyan, mint én,gondolok itt lelki világra. Nagyon különleges személyiség, soha sem találkoztam hasonlóval. Már a kezdetekben éreztem hogy valami összeköt bennünket:megmagyarázhatatlan vonzódás, kölcsönös egymásról szóló álmok stb. Ő is hasonlóan gondolkodik rólam. A bökkenő az, hogy én nem szeretném a biztos, stabil párkapcsolatomat vakon feladni valakiért, akivel nem is bíztos hogy működne köztünk. Ragaszkodom a páromhoz, szeretem őt és nála jó lelkűbb, kedvesebb embert el sem tudok képzelni, de valahogy nem tudom kiverni a fejemből azt a férfit.. Nem tudnék szakítani vele, nem vinne rá a lélek, de a napi szintű belső örlődés felemészt. Bízok benne hogy csak egy érzelmi fellángolás, szeretném kiverni a fejemből őt, mitévő legyek?

2021. jan. 2. 16:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
76%

"Már a kezdetekben éreztem hogy valami összeköt bennünket:megmagyarázhatatlan vonzódás"


Megmagyarázom én neked: jóképű a pasi.

Szívesen.

2021. jan. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, nekem az exem velejéig állította, hogy mi belulrol ugyan azok az emberek vagyunk, lelkitarsak , minden ilyen dolog. Ott hagyta értem a kapcsolatát, igaz voltam gondjaik, nagyon nem passzoltak . Na én egészen addig voltam neki az igazi minden tekintetben, amíg nem ment el egy másik munkahelyre. Ott elvileg találkozott egy ugyan olyan emberrel mint én és elhagyott érte. Nagyon gondold meg, hogy megéri e feláldoznod a kapcsolatodat. Boldog vagy a jelenlegi párod mellett?
2021. jan. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

"Ott elvileg találkozott egy ugyan olyan emberrel mint én és elhagyott érte."


wtf... ha ugyanolyan mint te akkor miért hagyott el?

2021. jan. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
68%

Nőként írom: gerinctelen vagy. Csak ezért nem szakítasz a hapsiddal: "én nem szeretném a biztos, stabil párkapcsolatomat vakon feladni valakiért, akivel nem is bíztos hogy működne köztünk".

Kihasználod szerencsétlent, miközben másról álmodozol. Szép egy teremtés vagy.

2021. jan. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nem mondható, hogy annyira extra hiper-szuper helyes fickó lenne, szóval nem ez a megoldás. Sőt, teljesen messze áll az általam elképzelt külső ideáltól :) Inkább az intelligenciája,kisugárzása,érettsége,a világról kialakított véleménye ami igazán vonzz
2021. jan. 2. 16:55
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Magad megírtad helyettem a válaszomat: "A bökkenő az, hogy én nem szeretném a biztos, stabil párkapcsolatomat vakon feladni valakiért, akivel nem is biztos hogy működne köztünk. Ragaszkodom a páromhoz...,".


Nagyon helyesen gondolkodsz. Mi a bizonyíték arra, hogy idővel a most megismert férfi nem talál más valakit? Semmi! Ekkor pedig két szék között esnél a földre és írhatnál ide egy újabb kérdést lelki vigaszért.

Maradj a mostanihoz hű!

2021. jan. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Mert a mostani pasid unalmas?
2021. jan. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
68%
Ez a csaj olyan, hogy az adott munkahelyen kell neki a pasi, lehetőleg olyan beosztásban, hogy esetlegesen tudja segíteni, hogy ő is magasabb pozícióba jusson. Mikor elment oda engem is hívott meg mondta hogy én is beillenek oda egy bizonyos pozícióba, pont abba amiben a jelenlegi csávója is van.
2021. jan. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Jól érzem magam a párommal, ez vitathatatlan. Az, hogy feláldozzam a kapcsolatomat az a lehetőségek listáján az utolsó, mindenképp szeretnék kikerülni ebből az egészből úgy, hogy nem hagyok el egy jó embert hirtelen fellángoló érzések miatt.
2021. jan. 2. 17:00
 10/25 Alessandro10 ***** válasza:
100%

Amikor a jelenlegi párodat megismerted, Őt is ilyennek láttad. Nem véletlenül lett a párod. Szerelmes voltál belé.

Megszoktad, megismerted, unalmas már.

Újból szerelmes lettél, kezdődik minden elölről. Pár év múlva Őt is megunod és jöhet a következő.

De én megértelek.

Ilyen világ van, fogyasztói társadalomban élünk... megunjuk - kidobjuk.

2021. jan. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!