Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki párja mellett szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki párja mellett szerelmes lett a szeretőjébe hogy boritotta a családi idillit? F

Figyelt kérdés
Tudom szemét vagyok de nem tudok elvallni
2021. jan. 2. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudsz vagy nem akarsz elválni?
2021. jan. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Dehogynem tudsz. Esküdni tudtál válni is lehet
2021. jan. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Majd borítja a szeretőd, bizonyítékokkal vagy valamelyik joakarod ...

Több ilyen sztorit ismerek , igaz Olyat is ahol bevallotta és elvált .

2021. jan. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Igazi férfi vagy...Van családod és szeretőd, és a gyakorin kérsz tanácsot..zseniális
2021. jan. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%
Sehogy, nem vagyok idióta.
2021. jan. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Úgy sem fogsz elválni. A szerető meg ki fog ábrándulni belőled ha elválsz azért, ha nem, akkor azért.
2021. jan. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz elválni, akkor felesleges volt kérdezni is. Töketlen vagy.
2021. jan. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Akiről én tudok, az lebukott.
2021. jan. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
Házasodni tudtál, válni is tudsz. Volt tököd félrebaxni, felvállalni is legyen.
2021. jan. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
98%
3 történet is van közeli barátokkal. Az egyik lány évekig várt a szeretőre, aki persze csak hitegette, sosem vállalta fel a lányt és nem akart válni. Másik barátnőm pár hónapja volt szeretője egy nős férfinak, ott lebukás volt, a pasi együtt maradt a családdal de boldogtalan, nem akarja elhagyni a gyerekeit de folyton a lányt hívja. A harmadik történet pedig egyedülálló nő, nős pasi elhidegült házasságban, 40es korosztály, a pasi úgy döntött pár hónap után, hogy új életet kezd a nővel, ennek már több éve, azóta is boldogok. Nem volt könnyű otthon bevallási, hogy válni akar, de a feleség is beismerte, hogy már csak lakótársak. Nálad mi a helyzet?
2021. jan. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!