Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kellene tennem? Másra vágyom

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Másra vágyom

Figyelt kérdés

Párom nem törődik velem, nem érzem magam nőnek így, nem csinálunk semmit ha hivom nem akar érdektelen teljesen. Ellátok mindent, de egy jó szava sincs.

Nem híztam el, ugyanolyan vagyok mint mikor megismert. Adok magamra rendezetten nézek ki.

De vàgyom arra hogy nőnek érezzem magam és ő nem úgy viselkedik velem.

Azt nem gondolnám h megcsal időben hazaér , csavarogni nem szokott inkább gépen játszik.


2021. jan. 2. 18:06
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
10 Sokkal racionálisabb oka van, ha én megyek el a hitel fele mellett már nem tudnék albérletet is fenntartani egyedül. DE ő sem tudná egyedül fizetni a hitelt nélkülem és fenntartani is magàt. Bukni meg túl nagy összeg lenne amiért mindketten megdolgoztunk.
2021. jan. 2. 21:23
 12/16 anonim ***** válasza:
Sajnos az emberek nagy része,csak akkor értékeli a párját, miután elvesztette vagy visszafordíthatatlanul elromlik a kapcsolat. Tedd egy picit féltékennyé ,az sok esetben megmutatja,hogy mit tenne meg érted és talán elgondolkozik azon,hogy nem törvényszerű neked mellette lenni.
2021. jan. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hogyha a beszélgetés nem vezetett sikerre és csak játszik a párod én azt javasolnám csinálj több kinti programot, ami eltereli a figyelmed az agyalásról, találkozz barátnőkkel, szerintem idővel hiányozni fogsz.
2021. jan. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Angel3000 ***** válasza:
Kedves kérdezô! Sannos ez màr el van „laposodva“ màrmint a kapcsolatotok! Tùl fiatal vagy még ahhoz, hogy meg kellene alkudnod evvel a helyzettel! Közös hitel? Biztos van rà megoldàs!
2021. jan. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lehet megváltoztatni, ez a rossz hírem. A jó az, hogy még fiatal vagy, és találhatsz olyat, aki akkor is kedves, törődő, beszélget, nőként kezel, ha már elmúltak a mézeshetek.. érdemes nem maradni abban amiben nem jó, főleg, ha még nincs gyerek..
2021. jan. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
már nem szeret téged. minden más fontosabb mint te. Te szereted még?
2021. jan. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!