Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hozzam rendbe a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozzam rendbe a kapcsolatomat?

Figyelt kérdés
Együtt élek a barátommal és fel éve vagyunk együtt a távolság miatt az összeköltözés volt a legjobb ötlet legalábbis azt hittük.Nagyon sokat veszekedtünk vagy miatta vagy miattam mert sokat gépezik ezért én sokat telefonozok és ezek miatt problémák voltak és azt vettem észre hogy másképp csókol van hogy egy nap 2-3db-ot kapok sokszor nekem kell könyörögni egy ölelésért megkérdeztem hogy szeret-e és azt mondta hogy igen de tudja ha másképp van akkor inkább legyen vége hogy ne húzzuk egymást és nem tudom hogy hozhatnánk rendben hogy érjem el hogy ne legyen annyit a gép előtt délután 3-4oratol hajnal 1-2 és 1korul kel és úgy érzem hogy távolodunk nagyon és nem akarom elveszíteni

2021. jan. 2. 19:24
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá teszem hogy vannak mind a kettőnknek sérelmei és ha eszembe jutnak elmegy a kedvem próbáljuk megoldani de valahogy így sem teljes az egész
2021. jan. 2. 19:26
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy érdemes megmenteni ezt a kapcsolatot szerinted? Vagy csak biztosnak érzed a helyzeted, még úgy is, hogy nem sok értelme van már ennek?
2021. jan. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%
Találj ki valami tevékenységet amit ketten is tudtok csinálni...pl puzzle vagy akár filmnézés. Ha szokott játszani a gépen akkor játszodjatok együtt.
2021. jan. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

Nem vagytok már gyerekek, hogy együtt játszatok, főleg, ha olyannal játszik ami téged nem vonz.

Az exem is állandóan a gép előtt ült, már bánom, hogy annyi évet rápazaroltam. Egy kocka mindig kocka marad, ez is egy függőség.

2021. jan. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%

#3-as vagyok.


Nem értem miért lettem lepontozva...egyetlen válasz a kérdésre. A többi csak egy tanács, hogy szakítson a kérdező a barátjával...de nem ez volt a kérdés.


A játszás csak egy példa volt. Nem csak a gyerekek játszanak...nameg szórakoztató is lehet.

2021. jan. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ő az első szerelmem minden vele volt úgy tényleg elsőnek és nagyon szeretném megmenteni ezt az egészet mert tudom hogy szeretjük egymást csak nehézségek vannak
2021. jan. 2. 20:18
 7/13 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Egy Szerelmes pàr le tudja kûzdeni a nehézségeket! Ha igazàn szeretitek egymàst, akkor sikerûlni fog egy közös kompromisszumot kötni. Minden jòt!
2021. jan. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igazad 6
2021. jan. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Miért lenne igaza?
2021. jan. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bocs, van lett volna a vége csak 6-os ment mert szar a billentyűzet, nyilván neki is sok kapcsolatba volt am.
2021. jan. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!