Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hozzam rendbe a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozzam rendbe a kapcsolatomat?

Figyelt kérdés
Együtt élek a barátommal és fel éve vagyunk együtt a távolság miatt az összeköltözés volt a legjobb ötlet legalábbis azt hittük.Nagyon sokat veszekedtünk vagy miatta vagy miattam mert sokat gépezik ezért én sokat telefonozok és ezek miatt problémák voltak és azt vettem észre hogy másképp csókol van hogy egy nap 2-3db-ot kapok sokszor nekem kell könyörögni egy ölelésért megkérdeztem hogy szeret-e és azt mondta hogy igen de tudja ha másképp van akkor inkább legyen vége hogy ne húzzuk egymást és nem tudom hogy hozhatnánk rendben hogy érjem el hogy ne legyen annyit a gép előtt délután 3-4oratol hajnal 1-2 és 1korul kel és úgy érzem hogy távolodunk nagyon és nem akarom elveszíteni

2021. jan. 2. 19:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
De nyilván a 6-os is jót mond
2021. jan. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mikor dolgozik így?
2021. jan. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Reggel 6-4 ig szokott lenni de most nincs ha van munka akkor 5-6ora fele ül le gepezni
2021. jan. 3. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!