Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meztelen nős festményre miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meztelen nős festményre miért kell féltékenynek lenni? Jogod hogy szedjem le es tegyem ki helyette a parom?

Figyelt kérdés

2021. jan. 3. 00:00
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
68%
Gondolj bele ez most olyan ha a párod egy meztelen férfiról tesz ki képet
2021. jan. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
58%
És igen jogos hogy szedd le én már rég szakítottam volna a párommal ha ez már eszébe jutott hogy meztelen nőt tegyen ki
2021. jan. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
73%
Alapból szerintem elég ízléstelen meztelen emberekről való festményeket kirakni a lakásba. De kinek mi. Viszont, az teljesen érthető, ha a párod nem díjazza, hogy ott van. Pláne, ha együtt laktok, közös a lakás. Olyat kell kirakni a falra, ami mindkettőtöknek tetszik.
2021. jan. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
Ha annak a személynek, akit vélhetőleg szeretsz, bármilyen módon vagy okból kellemetlenséget okoz egy buta festmény, akkor alap lenne, hogy leveszed.. és nem jogosság miatt, hanem mert a szerelmed csak fontosabb egy festménynél. Még csak meg sem kell értened őt és a miértjét. Elégnek kéne lennie annyinak, hogy a párodnak, a társadnak, a szerelmednek az valamiért rossz, hogy fent van és ennyi, nem kell tovább gondolni. Hisz ez csak egy festmény! Mármint neked. Neked csak egy festmény. Számára viszont kellemetlenség.
2021. jan. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
18%

A szerelmed nagyon buta.

Egy festmény az festmény.

Én nem venném le.

Elhajtanám a bús fenébe.

2021. jan. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%
Miért számít a szerelemben a butaság? Persze elhajthassa, ha fontosabbnak ítéli a párkapcsolatánál a festményét... De nehogy már az számítson, hogy buta vagy nem buta dolog azt érezni, amit érez... igen, lehet, hogy buta és alaptalan, amit érez, de ez nem változtat azon, hogy úgy érez. És ha rossz érzése van valamiért a páromnak, amin könnyen segíthetek, akkor segíteni fogok. Mert szeretem. Nem azért mert jogosan érzett rosszat azzal a dologgal kapcsolatban, hanem azért, mert nem szeretném, hogy továbbra is úgy érezzen...
2021. jan. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
34%

Ha egy festményre féltékeny,a bútával enyhét mondtam.

Gondolj bele,ha majd filmet néznek amiben a nő ledobja a búzát,le kell kapcsolni a tv-t is.

Mert a kérdésben az van, hogy féltékeny a festményre.

Ez nem egészséges.

2021. jan. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
70%

Azért nem mindegy, hogy a filmben fél percig kell néznem egy meztelenkedős jelenetet, vagy az otthonomban 0-24ben...

És az, hogy egészséges vagy sem, szintén nem változtat azon, ahogy érez a párja.

A pánikbetegek félelme sem valós, mégis fizikai tünetekké válik, de egy fóbiás félelem sem valós, mégsem tesszük ki ezeket az embereket szánt szándékkal a félelmüknek, csak mert nem egészséges. Hanem segítünk nekik átlendülni. A kérdező párja valószínűleg önértékelési gondokkal küzd. Ha így van, akkor a kérdezőnek segítenie kéne neki pl olyan mondatokkal, hogy persze, hogy leveszem ezt a festmény, hisz én minden nap a te gyönyörű tested csodálhatom.

Nem tudhatjuk mi a teljes igazság. Csak annyit tudunk biztosan, hogy a párját zavarja. És igazából, elégnek is kéne ennyinek lennie.

2021. jan. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk nem mindegy, hogy egy műalkotás (pl. Botticelli Vénuszának a reprója), vagy te festetted és az exedet ábrázolja.
2021. jan. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
13%

8-as.

Akt festményt én nem tennék a falra,mert az absztrakt festmények tetszenek.

De itt az indok a féltékenység.

Na ez a nem mindegy.

2021. jan. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!