Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ezt?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a barátnőmet. Kicsit több mint két éve vagyunk együtt.. A világ aranyosabb legszeretnivalóbb lénye.Szeret ebben biztos vagyok .. számtalanszor bizonyitotta. Viszont van egy másik énje ami: halálosan féltékeny, minden apróságból borzalmas balhét csinál, bármi apróságon megsértődik,és ami egyik pillanatrol a másikra , minden ok nélkül előjön és semmilyen módon nem visszaforditható, csak megvárni lehet mig elmulik.. Ezzel a viselkedéssel teljesen elbizonytalanit mióta ismerem és mindig attól féltem , hogy hiába szeretem egyszer nem fogom tudni tolerálni és emiatt lesz vége . Ezt el is mondtam, hogy nagyon szeretem, de nem tudom azt a szerelmet érezni amit kell, mert amit egyik pillanatban felépit bennem, a másik pillanatban lerombolja ezzel. Mindezt azzal a szándékkal hogy hátha próbál tenni valamit ellene. De ettől csak még rosszabb lett a helyzet, hiszen ezután ha gond volt, ez is folyamatosan előjött, "hogy én azt mondtam neki hogy nem szeretem "cimszo alatt". Végül egy veszekedés után elment, de 2 hét mulva annyira hiányzott minden ami jo volt hogy megkerestem. Amikor közölte , hogy már találkozgat mással aki milyen szerelmes belé. Ezután hosszu beszélgetés következett aminek végén kibékültünk, de utána már a rosszabb énje dominált ,mint ha szándékosan lökne el magától, és most már nem csak ezzel , de azzal is meg kellett küzdenem hogy talán a másik miatt van mindez most. Ráadásul jött az ,hogy én továbbra sem szeretem, most csak a féltékenységem miatt akarok vele lenni.. Végül egy ujabb hihetetlenül jelentéktelen dolgon való kiborulása után elküldött. Visszaforditható ez? Vagy teljesen menthetetlen? Mitől lehet valakiben ilyen kettősség?

2021. jan. 3. 02:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Irhatnal nehany peldat mire feltekeny...
2021. jan. 3. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha csak ránézek a lámpánál várakozás közben egy másik autóban ülő vadidegenre aki véletlenül nem csavo.. Azt már balhé.. ha egy előttünk elhaladó párra ránézek... miért nézem azt a csajt. Ha tura közben az erdőben szembe jön egy csapat amibe vannak nők és köszönök nekik , kész... teljesen mindegy gyakorlatilag
2021. jan. 3. 02:37
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha beszéltetek és nem javul a helyzet, akkor tulajdonképpen mire vársz? Látod te is, hogy nem változik meg. Lehet, hogy nem is tudna. Ha vele maradsz, akkor sajnos el kell viselned a féltékenységet. Elfog jönni az a pillanat, hogy kiábrándulsz belőle emiatt. Vagy várd meg azt a pillanatot, vagy hagyd el, mert az élet rövid, hogy bohóckodjatok egymás mellett. Vagy talán így akarsz élni?
2021. jan. 3. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazad van. Csak rohadtul nehéz.. Mert amugy annyira jo, és értékes ember alapvetően ,hogy nem találtam eddig hozzá foghatót, annyira jo lenne minden ha ezt az oldalát eltüntetné.. Megszakad a szivem érte
2021. jan. 3. 03:03
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Ezek szerint annyira mégsem értékes
2021. jan. 3. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt megbeszélni nem lehetett vele, akkor jobb nem igazán lehetett volna a dolog.

Megismerkedésetek előtt nem voltak esetleg barátaid az ellenkező nemből? (szerintem létezik ellenkező neműek közt barátság) Ilyenkor szokott jönni az eltiltás meg a sírás-cirkusz.

2021. jan. 3. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

"halálosan féltékeny, minden apróságból borzalmas balhét csinál, bármi apróságon megsértődik,és ami egyik pillanatrol a másikra , minden ok nélkül előjön és semmilyen módon nem visszaforditható"


Ezen mi a szerethető? Vagy kellően jó teste van a kompromisszumhoz?

2021. jan. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes felfogásod van az értékesről. Szerintem a kóros féltékenység egy nagyon nagy mínusz, ami szép lassan viszi negatívba az egész személyiséget, hiszen ha nem kezeled az lesz a baj, ha megadod neki, amiket kér, akkor meg te leszel lassan egy börtönbe zárt rab. Gyakorlatilag hallom Justvidman videójából az "együtt leszünk örökreeee" szöveget. :D

Ha többszöri megbeszélésre sem változtat, szakemberhez nem akar menni, hogy kezeltesse magát, akkor magad miatt jobb, ha nélküle vagy. Hidd el! :)

2021. jan. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%

Ne nézzetek őrültnek, de azt hiszem pontosan tudom miért csinálja ezt a lány, hiszen én is ilyen voltam. Neha, magam sem tudom miért, vitákat generáltam, apró dolgok miatt is szomorú és mérges lettem, úgy éreztem ennek a kapcsolatnak nincs értelme, veszekedtem a barátommal, amíg itt volt.

Amikor viszont hazament, megbántam az egészet, nem értettem magam, es megfogadtam hogy nem csinalok tobbet ilyen hulyeseget. Megis mindig ujra megtettem, elojott ez ahogy te mondtad “masik enem”.

Vegul rajottem miert. Úgy éreztem szeretem a fiút, de végül rájöttem hogy nem, es tudat alatt el akartam erni, hogy szakitson velem. Ennyi.

2021. jan. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!