Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm hozzám költözött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm hozzám költözött vidékre albérletbe, de közben vissza akar majd költözni Budapestre. Mért csinálta ezt?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel összeköltöztünk 3 év távkapcsolat után. Eljött pestről vidékre ahol van nekem az egyetem ahol szeretnék én élni családot alapítani majd. Új munkahelyet kereset és elköltözött a szülőktől. Eltelt egy fél év mikor számomra kiderült, hogy ő ezt úgy tervezte, hogy amikor én végzek az egyetemmel akkor BP-re költözünk majd. Mikor ez így előjött akkor kisebb veszekedés lett belőle. Később amikor ez előjött társaságba én szónékul hagytam, mert nem akartam belemenni egy felesleges veszekedésbe.

Mire összeköltöztünk a távkapcsolat miatt a barátaim nagy részét elvesztettem, akik itt voltak velük nem szeretett volna találkozni és nem akarta, hogy velük találkozzak kocsmázzak így velük is megszakad a kapcsolat.


Bátyámék (BP élnek) itt voltak nálunk akkor ez megint előjött és akkor mondja, hogy nekem nincs itt a városban barátom, meg hogy BP többet kapna mind itt, mert itt nem fizetik meg. Meg hogy sokat kell itt is utaznia csak akkor lenne jó, ha kocsija lenne. Ismerőseinek barátainak is ilyeneket mond.


Nekem ez fájt, mert azért nincsenek meg a barátaim, mert ő nem engedte meg, hogy találkozzak tartsam a kapcsolatot.

Fizetése nem lenne sokkal nagyobb a mostani kb 240 helyett tudna 300 keresni BP ami az ő szakmájában szinte a max. Hibába van egyetemi végzettsége a munkáját egy pár hónapos OKJ papírral meg tudja bárki csinálni. Ráadásul ez a könyvelői állás szerintem olyan ami a jövőben el fog veszni nem kell ennyi ember aki csinálja, mert minél jobban automatizálva lesznek a dolgok. Öcsémet több fizetésért vették fel mint amennyit keresett barátnőm közel 3 éves tapasztalattal egy multi cégnél.



Eltelt több mint egy év a barátnőm véleménye ne változott ugyan úgy vissza akar menni. Mikor a barátai akik szinte volt munkahelyi kollégái fele már nem is peste van hanem elköltöztek vidékre haza.


Amit nem értek, hogy ezt mért csinálja velem? Mikor egy szakítással lezárhattuk volna a kapcsolatot és lehet már mindkettőnknek új kapcsolata lenne ehelyett én benne vagyok egy rossz kapcsolatba, mert nem közösen döntünk, hanem rám akarja erőltetni amit akar.



2021. jan. 3. 03:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%
Mert nem kommunikáltatok normálisan az elején. Össze-vissza hisztek csak minden szart egymás szándékáról, ez derül ki a leírásból is.
2021. jan. 3. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%
Te miért nem szakítottál, mikor egyértelműen tudtodra adta, hogy máshol képzeli el a jövőjét? Zsák a foltját.
2021. jan. 3. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%

Elejétől a végéig át kellene beszélni mindent.

Barátaidtól miért tiltott teljesen(?)

2021. jan. 3. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal hagyd ott. Ő hagy menjen Pestre.
2021. jan. 3. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nanana... konyveloi allas nem hallott szakma egyaltalan. Attol fugg a bere, hogy mit vallal be - dehogy 300 a hatar :DD. Tud menni multihoz, vallalathoz, konyveloirodaba stb. Az okj is ugy nez ki, hogy elotte meg penzugy-szamviteli ugyintezot kell vegeznie, ergo ugyanott van idoben, mint az egyetem.
2021. jan. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%

Aglomerációba Bp környékére is mehetnétek, így be tudna járni, vagy olyan városba, melyből 1 óra alatt elérhető Bp.

Kompromisszumtól függ az egész meg sokmindentől, érdemes letisztázni a dolgokat.

Úgy tűnik egyéb problémák is vannak.

Párterapeutával át lehet beszélni pár alkalommal: ki mit szeretne, mi a probléma a párkapcsolatban, az ő segítségével láthatnátok: van -e jövő.

2021. jan. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
De te is rá erőszakolod az akaratod. Miért nem szakítottál vele? Ez a nem enged a barátokhoz téma. Most írhatnám, hogy a férfiak szégyene vagy, de nem vagy, mert sosem leszel férfi.
2021. jan. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Előbb tanulj már meg írni!!!

Folyton kizökkentett olvasás közben ez a “300 keresni BP”. Mi vagy te, külföldi, hogy nem bírsz magyar nyelven ragozni????

Megàll az ész...

2021. jan. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem engedte meg,hogy találkozz az ismerőseiddel?

Te egy őrmesterrel elsz?

2021. jan. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

miondketten rá akarjátok erőltetni egymásra az akaratotokat...tényleg zsák a foltját

azért tudott eltiltani a barátaidtól mert hagytad

ha nekem meg akarná tiltani a barátom, hogy találkozzak a barátnőimmel akkor nem a barátaimat hagynám ott, hanem őt

azért mert kapcsolatban vagyunk mindegyikünknek szüksége van barátokra is

2021. jan. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!