Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kerülhetnék közelebb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerülhetnék közelebb a barátnőmhöz?

Figyelt kérdés

Friss kapcsolatról van szó. Kedvelem őt de nehezen tudok nyíltan beszélgetni vele. Ő határozott személyiség aki meg van győződve, hogy minden úgy van ahogy ő elképzeli. Ha valamiben eltér a véleményünk hülyeségnek tartja az én álláspontomat. Igyekszek a kedvében járni de nem látom, hogy értékelné vagy talán viszonozná. Állandóan azt vágja a fejemhez, hogy nekem még nem volt olyan komoly kapcsolatom mint neki (kb 6 évvel ezelőtt volt egy 3 éves kapcsolata). Ebben mondjuk igaza van, neki több tapasztalata van a kapcsolatok terén, ezért mindig eléri, hogy ha valami nem működik akkor magamat okoljam.

Persze azért nem minden ennyire rossz. Vannak pillanatok amikor jól érzem magam vele. Amikor megegyezik az álláspontunk akkor jól el tudunk beszélgetni. A gond akkor adódik amikor valami konfliktus üti fel a fejét.


Az igazság az, hogy jól esik, hogy hosszú idő után van "barátnőm" azonban rosszúl esik, hogy most is csak ennyire futotta. Gondolom ezért alázkodok meg ennyire.


2021. jan. 3. 14:22
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
68%
Hàt bàstya, ahogy ezt így leírod, egy manipulatív csitri a csajod. Legalàbb fejben.
2021. jan. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
Dugd meg jól.
2021. jan. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Hát nézd. Én a helyedben nem engednék az álláapontomból, amíg nem hoz észérveket. Az elöző kapcsolatomnak is azért is lett vége, mert nem voltham hajlandó lemenni papucsba...
2021. jan. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
*álláspontomblól
2021. jan. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Jah, szóval neked kuss a neved, soha nem lehet ellnevetésed az ő elképzelései ellen.


Nem sokáig tartanám meg...

2021. jan. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Most emlékszel a néha kellemes alkalmakra, de később felocsúdsz és rájössz, hogy papucs alatt vagy és ezen gyorsan változtatni akarsz. Végre is hajtod.

Ffi.

2021. jan. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt hasonlóhoz "szerencsém". Csak mondom, hogy tönkrezúzta az önértékelésemet. Én amikor kiléptem a papucs szerepből, többet már nem kellettem. Szerintem most az elején gondold meg, hogy neked erre van-e szükséged.
2021. jan. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szóval ha jól értem nincs értelme ezt folytatni. Valójában én is ezt érzem legbelül. Kicsit fáj, hogy nem tudok egy rendes kapcsolatot összehozni...pedig én nagyon igyekszem.
2021. jan. 3. 22:04
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, figyu tapasztalatból én mindent megpróbáltam fa.sza nyaralások, kirándulások, gyengédsék stb. végül a hátam mögött meg ment az ismerkedés. Azért elgondolkodtató nem, hogy a szerelmed bunkózik veled? Szerintem ha nagyon szereted próbáld meg, de az én tapasztalatom az mutatja, hogy ez egy bszott nagy kapufa... Sajnálom és ebből a felépülés is sok idő, de talán jön majd egy olyan lány aki értékeli az erőfeszítéseid. Egy sorstárs ;)
2021. jan. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!