Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha valaki amiatt szakítana veletek, mert most ti jelenleg hullámvölgyben vagytok? leírásban

Figyelt kérdés

Amúgy jó a kapcsolatotok, de az utóbbi 1 hónapban ti nagyon mélyen vagytok, rossz a kedvetek, sok rossz dolog összejött, nem tudtok megbirkózni vele és a barátotok/ barátnőtök amiatt szakítana veletek, mert hogy nem olyanok vagytok mint akit megismert?

Jelenleg ez a helyzet velem, emiatt történt a szakítás, mert nagyon mélyen vagyok, és még nem látom a fényt az alagút végén. És hogy megváltoztam, nem vagyok olyan felhőtlenül boldog, vidám, mint az elején....


2021. jan. 3. 19:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
1#9# vagyok. Amiatt kérdeztem, mert pl én azért fejeztem be egy sráccal az ismerkedést, mert akár hogy igyekeztem, nem akart kilábalni ebből az állapotból, és teljesen lehúzott engem is.
2021. jan. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nálam ez egy átmeneti állapot, de nem értette meg
2021. jan. 3. 20:04
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont gyökér, és tedd túl magad rajta. Mutasd meg, hogy felállsz nélküle is!
2021. jan. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem lepődnék már meg, ha ekkor szakítanának. Akartak már szülőm halálakor is kidobni, mert szomorú voltam.


Biztos, hogy nem szeretett igazán. Nulla kommunikáció mellett kidobni valakit,majd kitörni mindenféle érzelemmel, na ehhez kell gerinc.

Nagyon sajnálom<3

2021. jan. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

7 évig voltam együtt az exemmel, ebből az utolsó egy év azzal telt, hogy ő mélyponton volt. Nem hagytam el, mellette maradtam, támogattam, már - már pszichológust játszottam. Nagyon nehéz volt, amikor bármivel fel akarod őt viditani, de falakba ütközöl, mert :,, nincs kedvem semmihez",,, nekem már mindegy",,, elb@sztam az életem ",,, szar alak vagyok", stb stb.

Egy időre szakítottunk is, mondván, neki nincs energiája kapcsolatra. Rendben van.

Néhány hónap múlva újrakezdtük.

Ekkorra már én is elég defektessé váltam miatta + 2020 hatásai engem is elértek. Elvesztettem a munkám, helyette egy olyat találtam, amit utálok. Elvesztettem az egyik szülőmet. Plusz, még miatta is rosszul voltam, mert sokat "bántott", míg külön voltunk. Ezek ellenére én néztem az ő savanyú képét minden nap, de ha neadjisten nekem volt egy rosszabb napom (szívem mélyén 2020 összes napját rossz napnak éltem meg, csak kifelé nem mutattam..), akkor már kaptam a negatív megjegyzéseket, hogy mi bajom.

A történet vége az lett, hogy volt kedves az exem máshol keresni a boldogságot. Lebuktattam.

Annak ellenére, hogy én mindenben mellette álltam, ő képes volt engem akkor hátbaszúrni,amikor a legkevésbé vártam volna, amikor épp az egyik szülőmben tartom a lelket, mert elvesztettem a másikat.

Arra, hogy ismerkedni kezdett, ennyit kaptam : miért, mire számítottál? egy boldog percem nem volt már a problémák meg a hisztik miatt.

Hát, gratulálok.

Nagyon sajnálom, ami veled történt, de legalább téged korrekt módon hagytak el, mondhatni.

Én meg a szívem - lelkem kitettem valakiért hosszú hónapokig, mondván jóban - rosszban. Ennek a töredékét nem kaptam vissza, 1-2 feszült hét után inkább elárult volna. Még szerencsére időben rájöttem, de akkor is...

Most itt maradtam magamban, duplán gyászolhatok... :(

2021. jan. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Jézusom kedves utolsó, a könnyem kicsordult, ahogy olvastam, hogy ezt meg tudták tenni veled. Főleg a ,,kedves" volt párod válasza...egyszerűen bicskanyitogató. Szívből remélem, hogy már jobban vagy, a legjobbakat kívánom neked.
2021. ápr. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen! Még nem teljesen, de javulgatok. Az kicsit lassította a folyamatot, hogy a kommentem óta többször is megkeresett, hiába tiltottam le mindenhol.. Sajnos így nehéz. De igyekszem. :)
2021. ápr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!