Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Ti észreveszitek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti észreveszitek, ha a párotok boldogtalan a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Komolyan kíváncsi vagyok.

Egy nőnek mindig mindent szavakkal kell kifejezni, hogy észleljétek a bajt?

Vagy ha látjátok a barátnőtökön a boldogtalanságot, foglalkoztat a megoldás? Mire gondoltok olyankor?



2021. jan. 3. 19:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
35%

"Egy nőnek mindig mindent szavakkal kell kifejezni, hogy észleljétek a bajt?"


Igen, nem szeretjük a játékokat.

2021. jan. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
85%
Ihen, ha észreveszem, hogy boldogtalan akkor nagyon törődnék azzal, hogy hogyan tehetném újra boldoggá.
2021. jan. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%

Változó.


Az "adtam a jeleket" dolgot akkor sem veszem észre, ha felcsípni akar egy csaj, meg akkor sem, ha boldogtalan a kapcsolatban.


Igen, mi általában sokkal inkább a direkt kommunikációban hiszünk, és azt érjük, nem a sorok között elrejtett metakommunikációban.



De azért nem teljesen vak egy férfi sem, van az az állapot, amikor észrevesszük.


Viszont az is biztos, hogy a csajok nagyon tudnak magukban (max a barátnőkkel megosztva) szenvedni, és néha olyan apróságokon, amiket egy direk beszélgetéssel gond nélkül meg lehetne oldani

2021. jan. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
87%
Van mikor igen. Ha nem, akkor nem bánom annyira, ha véget ér. Akkor valamit nagyon elrontottam.
2021. jan. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
79%
Én elmondom ha van valami bajom, játszmázás helyett tőle is ezt várom.
2021. jan. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
61%
Ez nem játszmáról szól. Ha egy férfinek van némi érzelmi intelligenciája, figyel és szereti a párját, akkor észreveszi rajta a változást vagy a ki nem mondott szomorúságot stb.
2021. jan. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
67%

Komolyan, egy kutya jobb az érzelmek olvasásában. Mekkora degenerált szarok, mert ha valaki szomorú, azt nem veszik észre, csak ha mondja? Mindegyik pöcsös autista?


Kérdező, ezért kezdeményezik a nők a válást többször. Ki akar egy robottal élni?

2021. jan. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
37%

Azt megkérdezhetem, hogy a teljesen korrekt férfi válaszok miért vannak mind lepontozva?


Elmondanátok, hogy mit szeretnétek hallani valójában? Mert úgy könnyebb lenne azt visszamondani mélyebb hangon.

2021. jan. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
42%
A pontozással ne foglalkozz. A legjobban értékelt válaszoló a legnagyobb kretén:)
2021. jan. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
52%
Én mindig megéreztem, és mindig későn sajnos. F50.
2021. jan. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!