Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfi lemondhat ezért egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi lemondhat ezért egy nőről?

Figyelt kérdés
Előfordulhat az, hogy egy férfi azért kerül egy nőt, mert beleesett, de mind a ketten családosak és reménytelen az egész kapcsolat?

#szerelem, házasság, megcsalás, lemondás
2021. jan. 3. 19:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
10-estől egy kérdés: de hogyan mondott le? Nem akart veled találkozni? Kerültétek egymást? Vagy próbáljátok kerülni egymást? Nem nehéz megállni, hogy akihez az ember vonzódik, azt kerülje?
2021. jan. 4. 08:10
 12/15 anonim ***** válasza:
Kerül, mintha koronavírusos lennék. De állandóan utánam nyúl, évek óta. Tönkrevágta egy kapcsolatomat is. Mindig addig hősszerelmes, amíg elérhetetlen vagyok. Ahogy megkaphatna, nem kellek. Mielőtt szentté avatnátok őt vagy bárki hasonlót, megcsalta már a feleségét, nem is egyszer, csak nem velem. (Bár velem is megcsalta, mert megcsókolt.) Zavarta, hogy én szerelmes voltam. De szerintem ő is az. Ettől függetlenül elérte nálam, hogy elkezdtem tisztelni és amikor ő gyengülne el, én mondom azt, hogy nem, nem csinálok belőled szörnyeteget. Amikor meg én gyengülök el, akkor ő az erősebb. Így elvagyunk. Nem szeretném, ha miattam elveszítené a gyerekét. Én emiatt lököm el magamtól most már, mert úgyis ő szívna, nem a felesége.
2021. jan. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
De hogy tudta tönkre vágni a kapcsolatodat?
2021. jan. 4. 15:19
 14/15 A kérdező kommentje:
Meg gondolom neked is nagyon nehéz hogy kerülnöd kell és gondolom ez sok szenvedéssel jár.
2021. jan. 4. 15:20
 15/15 anonim ***** válasza:
Feltett egy dalt Fb-ra hajnalban, amikor én is be voltam lépve. A dal arról szólt, hogy megláttalak mással és rájöttem, hogy nem vagyok rajtad túl. Én meg majdnem lefordultam a székről, mert 1,5 éve nem beszéltünk. Kerestem egy dalt arról, hogy soha nem felejtelek el, megosztottam, aztán 2 nap múlva szakítottam a pasival, akivel együtt voltam. Ő, mármint Ő berohant a munkahelyemre, amit 1,5 éve messzire került én meg otthon bőgtem utána, mert szabin voltam és nem tudtam, hogy bement. Pár nap múlva ráírtam egy ürüggyel, 2 nap múlva már a karjában voltam. Aztán azzal a lendülettel 2 nap múlva kidobott megint.:))) Már kezdem megszokni. Nem sajnálom amúgy, hogy szakítottam azzal a másikkal. Csak magamat csaptam be. Őt akartam elfelejteni, de csak rosszabb volt. Mindenképp szakítottam volna, Ő csak segített felgyorsítani a folyamatot.
2021. jan. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!