Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom miért mondja ezeket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom miért mondja ezeket?

Figyelt kérdés
Már az első randin is azt mondta hogy szerelmes belém. Azt mondja utálja a gumit, mint védekezési módszert, és jobb volt mikor másokkal anélkül szexelt. Azt mondja mikor elkezdtünk beszélni a tinderen, akkor előttem írt egy másik nőnek is, de miattam mindent feladott.
2021. jan. 3. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Hazudik, nehogy bedőlj neki.
2021. jan. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%

Mert iranyitani akar, azert mondta h van mas no is


Alap gumi nelkul soha, gondolom mem akarsz gyereket sem mas fertozo izet elkapni.


Nem szerelmes csak uralkodi akar rajtad...


Ilyen palit kb 10 perc utan letiltom. Leven nem vagyok fontos neki, csak es kizarolag onmaga fontos!!!


Szal jobban jarsz ha tiltod mindenhol.... Hidd el ilyenek akik a noket abuzaljak...

2021. jan. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Hellmano ***** válasza:
97%
"Szerelmes" beléd, de a másik szava már, hogy gumi nélkül tolna és utána még behinti, hogy más nőt hagyott ott érted. Hallod ez még viccnek is rossz nem hogy ezt bekajálod ennyire buta nem lehetsz...vagy igen? :D
2021. jan. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Mert reméli, hogy elég hülye vagy ahhoz, hogy ezeket bevedd, és gumi nélkül megdughasson. De szerencsére te nem vagy ilyen hülye, ugye?

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..

Olvasgasd kicsit ezt a kérdést ha a védekezés nélküli szexet fontolgatod egy friss kapcsolatban.

2021. jan. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2 hónapja vagyunk együtt, és eddig csak gumiban szexeltem vele.
2021. jan. 3. 20:58
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
jézusom. ezt tényleg egy felnőtt nő kérdezi? már a 16 éves rokon kislány is kiröhögi az ilyen dumákat
2021. jan. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%

Össze hazudik fűt-fát, hogy kikönyörögje tőled amit akar.

Annyira lohasztó az ilyen, nem tudom hogy vagy képes járni, meg szexelni vele.

2021. jan. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert az ánuszod akarja
2021. jan. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!