Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pár egyik tagja (nő) akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár egyik tagja (nő) akar kirakni közös képet, a férfi nem, mert giccsesnek tartja. Normális ez?

Figyelt kérdés

Én szeretek kirakni néha közös képet. Nem minden nap, max 2-3 havonta.

Most szilveszterkor is kiraktam egy képet párommal, amiről utólag kiderült, hogy ő nem akarta mert szerinte giccses. Nincs baja néha 1-1 közös képpel de ami ilyen "nyálas" az szerinte nem kell. Nem értem mi baja volt, egy olyan képet raktam ki amin a fa előtt állunk és ő az ARCOMRA ad egy puszit.


Ez normális? Nem vállal fel akkor?

2 éves kapcsolat...


2021. jan. 4. 10:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
73%

az inceleknek meg kéne mutatni ezt a kérdést


rájönnének, nem olyan rossz azért egyedül

2021. jan. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
92%
Én vagyok a nő, de én sem szeretem az ilyen puszilkozós képeket kirakni.
2021. jan. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
82%

Miután 5en letoltak, már nyilván rábólintott... csak utána érdekes módon meggondolta magát. Persze.


Amúgy felnőtteknél a kapcsolat felvállalása nem ott kezdődik, hogy cuki puszinyuszi képeket raknak ki a facebookra. És ezt nőként mondom.

2021. jan. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
63%
Az ő beleegyezése nélkül kép nem kerülhet fel róla sehova és igény szerint szükséges eltávolítani is amilyen hamar lehet:)
2021. jan. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
78%

Én közös képet senkinek se engedtem még, hogy rakjon fel.

Ha puszilgatós, ha nem. Nálam nincs köze ahhoz, hogy felvállalom-e az illetőt vagy sem. Rólam sincs egy kép se fent. Közösségi oldalakat csak kommunikációra használom.

Szóval kérdező, létezik olyan hogy valaki nem szeretné, és nem jelenti egyből azt hogy nem vállalna fel (persze ez sincs kizárva).

Elsőnek engedélyt ad rá, utána meg morog érte az már hamarabb fura.

2021. jan. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Másodjára írom, beleegyezett!!!!!
2021. jan. 4. 12:46
 17/25 anonim ***** válasza:
84%
persze, beleegyezett, mert különben nincs szex :D
2021. jan. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
88%

"Mi az, hogy nem zavar? A barátnője vagyok nem valami nem kívánatos családtagja... jó hallani, hogy "nem zavarom" az idővonalát néha az arcommal"

Aha, szóval ha valaki nem a kicseszett kirakatban akarja élni az életét az már érzéketlen :DD Egyedül vagy ilyen hülye vagy segít valaki? :D

2021. jan. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, hogy nem kirakatban akarja élni az életét. Kompromisszumot kell kötnötök. Most kiraktad ezt a képet, pedig neki nem tetszett, akkor legközelebb, ha lesz ilyen, majd nem rakod ki. Ennyi.
2021. jan. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném hogy egyenes arányban van a szerelem mértékével, hogy ki milyen képet akar /szokott megosztani a facebookon.


Ezt kellene megértened. Neked fontos, hogy mindenki lássa micsoda boldogság van, neki nem.

2021. jan. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!