Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Furanak fognak talalni a nok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furanak fognak talalni a nok, ha 27 eves diplomaskent otthon lakom ugy, hogy gazdag a csaladom?

Figyelt kérdés
2021. jan. 4. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az országban? Ha a-t mondasz, azért fognak fikázni, ha b-t, akkor amazért.
2021. jan. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
elsőre? igen. kifejted? akkor talán nem.
2021. jan. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Azért ez nagyban függ attól hogy milyen diploma, és mit értesz gazdag alatt.

Nem mindegy hogy vidéken vagy pedagógus, vagy mérnök vagy közgazdász Budapesten..


Negatívum egyébként mindenképp. Ha tényleg gazdagok vagytok, akkor miért nincs saját lakásod, 27 évesen miért nem költözöl el? Ismeretlenül ez önállótlanságra vall.

2021. jan. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha otthon laksz, akkor az a baj. Ha a főbérlőd zsebét tömöd az albérleti díjjal, akkor meg az. Ha hitelt vettél fel a házra, akkor meg a bank zsebét tömöd. Ha hitelmentesen vetted a házat, akkor egy egy gazdag gyökérnek titulálnak, aki fel akar vágni a vagyonával.
2021. jan. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen
2021. jan. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%

Sztem ha van penz es otthon laksz az 2 dolgot jelenthet.

1 anyuci kicsi fia vagy aki a csecsrol meg nem szakadt le vagy apuci kicsi fia vagy aki nem mer a nagyvilagba kilepni

2021. jan. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem furcsa. Én alig vártam hogy önálló legyek.18évesen el is mentem dolgozni és albérletbe laktam 8évig aztán hitellel de vettem lakást. Pasiból nem szeretnék olyannal járni aki otthon lakik mert valószínűleg gőze sincs milyen saját magáról gondoskodni. Én sajnos így tapasztaltam ha te nem ilyen vagy akkor bocsi.
2021. jan. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!