Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyam megcsalja a ferjet. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyam megcsalja a ferjet. Mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés

Par napja mar sejtettem, hogy van valami de nem kerdeztem ra

Vartam addig amig meg nem bizonyosodtam a dolgokrol

Ma kiderult hogy jo volt a megerzesem

Annyira mas, nem ugy nezek mar az anyamra, mint korabban

Szeretem a ferjet sokat tett ertunk

Tudom hogy mar nem olyan a kapcsolatuk de nem az lenne a helyes megoldas hogy leulnek megbeszelni?

Mit kellene tennem hogy ne marcangoljon szet a buntudat es hogy ne haragitsak mindenkit magamra?

Nem tudom elkepzelni hogy mi vesz ra egy embert arra hogy ilyen sunyi modon megcsalja a parjat

Azon gondolkoztam hogy holnap megkerdezem tole hogy nem szeretne -e valamit mondani nekem

Ha nem mondja meg abban a pillanatban a szemembe, akkor elmondom neki hogy tudok mindenrol es vagy o mondja el a ferjenek vagy en

Mennyire lenne ez tolem goreny huzas?

Nem akarom magamba tartani hogy buntudatom legyen

Ti mit tennetek a helyembe?



2021. jan. 4. 23:41
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Egesz nap rajtuk kattog az agyam azzal probalom magam nyugtatni hogy ez nem az en problemam

Kerlek titeket adjatok valami tanacsot :c

2021. jan. 4. 23:44
 2/22 anonim ***** válasza:
76%
Foglalkozz a saját dolgoddal.
2021. jan. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
22%
De a te problémád is, hiszen ő az édesanyád (fordítva is így lenne, az anya magáénak érzi gyermeke bármely problémáját). Beszélj vele! Az ő vére vagy, tudnod kell, hogy mit miért tesz. Lehet, így megérted.
2021. jan. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
Te hogy jöttél rá? Mert ha már ilyen egyértelmű számodra, akkor lehet, hogy már a férj is sejti, csak nem beszélnek erről. Hány éves vagy? És ők hány évesek? Ha csak tini vagy sajnos nem biztos, hogy adni fognak a szavadra, és csak leszólnának, hogy foglalkozz a te dolgoddal.
2021. jan. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
Inkább a miért teszed lenne a helyes kérdés. Ebből meglenne válaszolva h miért nem mondja el.
2021. jan. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

A ferje nem sejti egyaltalan, nagyon jol eloadta hogy megy a baratnojehez setalgatnak stb

Raadasul sajnos uzeneteket is lattam, mert a gepemen bejelentkezve maradt es ahogy bekapcsoltam jottek egymas utan a levelek

A tizenkilencet fogom tolteni mindketten 40 es 50 kozott vannak

2021. jan. 5. 00:02
 7/22 anonim ***** válasza:
81%
Normális, nyugodt, nem számonkérő hangnemben. 3-as voltam.
2021. jan. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%

Először beszèld meg anyáddal. Nyíltan, őszintén, mondd el mit érzel.

Hallgasd meg őt is. Mindjàrt máskènt fogod làtni a helyzetet.

2021. jan. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%
Nem kéne bíráskodnod, mert ahogy írtad is, nem tudod miért csinálja. Kérdezd meg tőle, de ne abban a stílusban, ahogy tervezed. Nem szabad embereket sarokba szorítani! Valószínűleg elég egy finom utalás ahhoz, hogy megszakítsa a viszonyt, amennyiben nem komoly. Ha viszont az, akkor lesz jó oka rá.
2021. jan. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
46%
Érdekes. Mikor egy férfiról írnak hasonlót. 100% ban azt javasoljátok, hogy a kérdező azonnal szóljon a megcsaltnak.
2021. jan. 5. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!