Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyam megcsalja a ferjet. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyam megcsalja a ferjet. Mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés

Par napja mar sejtettem, hogy van valami de nem kerdeztem ra

Vartam addig amig meg nem bizonyosodtam a dolgokrol

Ma kiderult hogy jo volt a megerzesem

Annyira mas, nem ugy nezek mar az anyamra, mint korabban

Szeretem a ferjet sokat tett ertunk

Tudom hogy mar nem olyan a kapcsolatuk de nem az lenne a helyes megoldas hogy leulnek megbeszelni?

Mit kellene tennem hogy ne marcangoljon szet a buntudat es hogy ne haragitsak mindenkit magamra?

Nem tudom elkepzelni hogy mi vesz ra egy embert arra hogy ilyen sunyi modon megcsalja a parjat

Azon gondolkoztam hogy holnap megkerdezem tole hogy nem szeretne -e valamit mondani nekem

Ha nem mondja meg abban a pillanatban a szemembe, akkor elmondom neki hogy tudok mindenrol es vagy o mondja el a ferjenek vagy en

Mennyire lenne ez tolem goreny huzas?

Nem akarom magamba tartani hogy buntudatom legyen

Ti mit tennetek a helyembe?



2021. jan. 4. 23:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
46%
Állítsd le magad. 40 fölött is lehet az ember szerelmes, de nem fog mindent borítani érte úgy, mint 20 éves korában.
2021. jan. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
50%
A saját szexuális életeddel kéne törődnöd már ennyi idősen,nem az anyádéval...
2021. jan. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Nem azt kértem sem a 12estől sem mastol hogy azt elemezze nekem mivel kellene foglalkoznom

Nem a kerdesre valaszolsz :)

Mindenkepp elmondom neki, az nem is kerdes

Igy lenne fear, hiaba az anyam

Gusztustalan aki ilyet tesz eszembe sem jutna megcsalni a parom

Es aki nem igy gondolja, azzal van a baj

Kivanom nektek, hogy csaljanak meg titeket es akik tudnak rola azok lapitsanak mint szar a fube :)

A tobbieknek nagyon koszonom

Jo, hogy nem mentem oda hozza tegnap, most mar sikerult lenyugodnom es nem szamonkero stilusban fogok eleallni

Koszi nektek❤️

2021. jan. 5. 11:27
 14/22 A kérdező kommentje:

+Az meg a masik hogy ne csinaljunk mar ugy, mintha alap lenne az, hogy hazassagban szeretot tartok a ferjem, esetleg a felesegem mellett

Akik igy gondolkoznak minek vannak hazassagban, vagy kapcsolatban? Hol eltek ti?

2021. jan. 5. 11:29
 15/22 anonim válasza:
75%
Nanana. Te kértél tanácsot. Mi ez a lekezelo stílus? Az emberek a véleményüket mondták el, méghozzá nem is bunkó módon, erre te leoltasz mindenkit? Minek kérsz egyáltalán tanácsot akkor? Egyébként hasonló cipőben járok, annyi különbséggel, hogy én felnőttem arra a szintre, hogy nem avatkozom bele. Beszéltem a megcsaló féllel, még úgy is tagad, hogy bizonyítékot mutattam neki. Ez is benne van a pakliban. Nem tudhatod mi játszódik le benne, ráadásul az édesanyádrol van szó, akinek most valószínűleg tönkretennéd az életét.
2021. jan. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
27%
Reméled anyád kivág a picsba,mit képzelsz te magadról?
2021. jan. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
4%
A 18 éves kis car majd megmondja nekünk,hogy mit kell tennünk a házasságunkban :D Majd ha felnőttél,akkor magyarázzál.
2021. jan. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

15os nem en tennem tonkre az eletet, o tette tonkre a sajatjat foleg ugy, hogy nem egyszeri alkalomrol van szo, hanem honapokon at tarto hazudozasrol

Nem ertem

Az nem tanacs hogy a sajat szexualis eletemmel torodjek ennyi idosen :D

Ez lealacsonyitas :D

Ezek szerint ennek a “18 eves kis car”nak jobb a felfogasa mint neked?

Mi lenne alapabb annal, hogy nem csaljuk meg a parunkat?

2021. jan. 5. 12:43
 19/22 anonim válasza:
71%

Igaza van a kérdezőnek. Nem ő a hibás, hanem az anyja aki félre kefélt. Mondd el az anyádnak hogy tudsz róla de mindezt normálisan. Aztán meglátod majd hogy hogyan reagál rá. Ha ez azt jelenti hogy elválnak akkor mindezt magának köszönheti.

Ti meg üljetek le a picsátokra ha nektek ez a normális gusztustalan banda

2021. jan. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Beszeltem vele

Az elejen letagadta de utana beismerte hogy ez folyik egy ideje

Nem kellett mondanom semmit

Magatol mondta hogy mindenkepp el fogja rendezni a dolgot

2021. jan. 5. 17:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!