Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a baj és nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj és nem vagyok képes hosszútávon szeretni?

Figyelt kérdés

3éve vagyok a férjemmel van egy babánk is.Mióta a gyerek megvan a kapcsolatunk szerintem napról napra rosszabb.15hónapig külön aludtunk a gyerek végett férjem kérésére, a szexuális életünk gyatra és ha van is 90%ba nem egy nagy valami.Eleinte hiányzott de már örülök neki ha nem kell szexelni.Férjem csúnyán káromkodik sokat a gyerekkel mindig megszólom de nem változtat.Tulajdonképpen nem figyel rám, nem veszi komolyan amiket kérek tőle.Minden bajomat mondom mindig de max 1hétig tart a nagy változás ha egyáltalán van.Azt mondja nem szeretem őt és csak mondvacsinált problémáim vannak vele kapcsolatba.Már egy ideje tényleg arra vágyom bárcsak egyedűl nevelhetném a gyerekem mert boldogtalan vagyok mellette de visszatart a gondolat h lehet tényleg velem van a baj mert kb minden korábbi kapcsolatomnak veget vetettem 1-1,5év után és a férjem a 10párom.(Tudom sok,ez van.)

29/N



2021. jan. 5. 01:21
 1/8 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
78%

Én ezekben szentül biztos vagyok...apuka nem a babától változott meg, és előtte is ilyen volt.

Mellesleg, ez a te szemszöged, igazán semmit nem írtál, lehet te vagy hisztis, stb.


A kérdésed nincs összhangban a mondandóddal.

2,-három éve vagytok együtt, és már van egy babátok. hagy ne mondjam, melyik tipikus eset, réteg jut eszembe rólatok.


De egyszerű. Ha neked nem jó, és nem változik semmi, annak ellenére, hogy te elviekben kompromisszumkész és megoldásorientált vagy, vegyél magatoknak egy külön ingatlant és válj el.

Szegény gyerek.

2021. jan. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A problémái egy részét felsoroltam. Ő azt mondja hogy ezek kitalált problémák és ha szeretném elfogadnám,nem zavarna.Nem gondolom,hogy hisztis volnék, de már tényleg nem tudom hogy ezeket csak úgy el kéne fogadnom és velem van a baj vagy ő a hibás mert nem foglalkozik azzal amire megkérem,de ebben a felállásbab én boldogtalan vagyok.
2021. jan. 5. 01:48
 3/8 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
87%

Azt írtad le, hogy amikor kinyitod a szádat, arra így reagál. De mi honnan tudjuk, hogy nem-e azon problémázol, hogy miért kék az ég, érted?

Kettő. Ha ezt hiszed magadról, miért van egy 3 éves kapcsolatodba már egy babád?

2021. jan. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Írtam,hogy kérem hogy ne káromkodjon a gyerekkel pl. A semmibe nem kötök bele de szerinte ez is kötekedés h ne káromkodjon vele. Az első évben nem voltak meg ezek a problémák. Illetve akkor is csunyán beszélt de nem gindoltam hogy a gyerek miatt sem fogja vissza magát. A szex is jó volt korábban és az én alakom olyan mint a baba előtt. Hamar jött a gyerek,igen,de azt sosem fogom megbánni. Csak azt akarom tudni hogy a problémáim tényleg olyasmik ami miatt nem kéne úgy ereznem hogy jobb volna egyedűl vagy vagy jogosan van elegem?
2021. jan. 5. 02:00
 5/8 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
82%

Jó, mondjuk az ultragáz. Érthető vagy ilyen szempontból.

De ne mondd, hogy előtte is egy cukormaci volt ez a csóka. te meg szültél neki.

2021. jan. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem te elejétől kezdve ezt akartad. Most már, meg van amit akartál. A kákán is csomót keresel.
2021. jan. 5. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mennyi rosszindulatú ember.. rögtön megy a hibáztatás. Ilyen helyzetben egy irányított beszélgetés lenne a legjobb, mert úgy tűnik te is mondasz valamit, a férjed is mond valamit, csak a kettő elmegy egymás mellett. Az nem normális szerintem, hogy 15 hónapig külön aludtatok. Ez most változott? Érezteti valamilyen formában, hogy szeret téged és a babát? Ha terápia sem segít és azt érzed, jobb lenne nélküle, talán érdemesebb a belső hangra hallgatni..az a babának is jobb. Ha már most káromkodik a gyerekkel, mi lesz később.. Ha pedig működik és mindketten tudtok fejlődni, egy boldog család lehettek :)
2021. jan. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos, az emberek nem veszik tudomásul, hogy férfi és női gondolkodásmód, lelkivilág ég és föld.
2021. jan. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!