Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis mell mennyire zavarna?

Figyelt kérdés

Most nem azért írok, hogy sajnáltassam itt magam, de nekem tényleg semmi mellem nincs.

Nem is kéne melltartót hordanom, mert nincs mit tartani rajta. Teljesen lapos vagyok, emiatt nem érzem magam nőiesnek. Néha azon gondolkodok, hogy egy kicsit elhízottab 5 éves kisfiúnak nagyobb melle van, mint nekem...😭😭😭


Viszont állítólag jó popóm és csípőm van (olyan latinos), de nem tudom elhinni, hogy ez tudná kompenzálni ezt... Sportos alkat vagyok. Erős lábak, feszes fenék,de fölül meg, mint az Alföld...


Teljesen kivagyok ettől. Régen is rengeteget bántottak emiatt az osztálytársaim...


Amúgy egy vékony, aranyos, mosolygós egyetemista lány vagyok. Sok hobbim van... zongorázok, festek, balettozok stb, szóval igazából vígan éldegélek, deeee nagyon el tudok keseredni és sokat sírok a "mellméretem" miatt, ha egyáltalán ezt lehet méretnek nevezni...😂😂😂


Mennyire számít a mellméret a fiúknak, ha úgy általában minden "Ok" a lánnyal?


Összességében az önbizalmam a mellméretemmel arányosan kicsi😅... na jóóó nyilván nem... de nem mondom, hogy az önértékelésem nem lenne nagyobb, ha a mérőszalag többet mutatna a mellbőség mérésénél...😅😂



2021. jan. 5. 20:16
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Az arcomra már sokan mondták, hogy szép szimmetrikus. Már fotós is említette, hogy arc modellnek vagy minek elmennék.

A fenekem edzés nélkül is kerek, de mivel csak ezzel szolgálhatok, mert cickóm ugyebár nincs, így renszeresen edzek a popsimra, hogy ilyen is maradjon.


Az eddigi válaszokat köszönöm!!!


Nyugodtan jöhetnek még őszinte vélemények😊

2021. jan. 5. 20:43
 12/30 anonim ***** válasza:
11%
Nekem is bejonnek a vekony lanyok, igy biztos nem lenne a kicsi mell donto ok abban hogy jarok e veled vagy nem, siman mehetne. NA DE. Mivel ferfi vagyok, es ha mondjuk 10 eve egyutt vagyunk, ki tudja, ez NEM BIZTOS, de hatha elkezdek vagyakozni azutan hogy melleket foghassak, masszirozhassak. Hianyozni kezd az erzes, mert volt mar szerencsem szep mellu lanyhoz. Na de mindent meg lehet oldani. Csinaltasd meg oket, hisz az is tud vonzzo lenni mint allat. Ne busulj, talald meg a megoldast. Sok sikert neked!
2021. jan. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
94%

Igazából az összképen van a hangsúly. Egy lapos mellű nő is lehet dögös, és egy hatalmas mellű nő is lehet hervasztó.

Ha a valaki tényleg veled akar lenni, és nem csak megfektetni, akkor nem fog ezen problémázni.

2021. jan. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
95%
Páromnak se nagy, kb annyit számit mint a körme hossza. Az viszont h milyen ember, na az az igazán fontos.
2021. jan. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem sem baj, nem a mellméret számít még mindig... 25/F
2021. jan. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
90%
Azért azt tegyük, hozzá, hogy attól függ kik között szeretne találni. Van olyan faszi, aki megteheti, hogy válogasson. Az válogatni is fog. Az összes szép nőknél nagyon népszerű haverom a nagy csöcsöket szereti. Én pont az ellenkezője lennék, viszont nekem soha nem is volt nőm. Hmmm. Lehet olvasnom kéne a sorok között :).
2021. jan. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
93%

szerintem sem fontos annyira a mellméret, ha szép az arcod és illik hozzá a frizurád, akkor a mell már nem is számít. A jó alak meg ugye kárpótol.

20f

2021. jan. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően a normál, vagy kicsit nagyobb méretű mellek indítanak be szexuálisan igazán, de egy jó alak, szép arc, szép szemek, szép mosoly is le tud venni a lábamról, és olyankor már nem fogok ezen problémázni, hogy kicsi a melle a nőnek.
2021. jan. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha szépe vagy, szerintem emiatt ne ásd el magad. Én elástam, de akkor még nem volt gyakori, ahol megerősítették volna a kedves fiatalurak, hogy őket ez nem zavarja. Pedig többen írják, hogy nem, mint akit igen.

Én konkrétan szerintem azért voltam 25 éves koromig szűz, mert nem akartam levetkőzni senki előtt. És azért sem ismerkedtem senkivel, mert visszataszítónak gondoltam magam. Aztán mégis elkeltem, pár hónap alatt leimádkozta a srác rólam a melltartót szex közben. Azt mondta egyszer, hogy azt nem mondja, hogy nem bánná, ha nagyobb mellem lenne, de nekem - nem másnak. Ez volt a legszebb bók, amit valaha is kaptam tőle. Meg úgy egyáltalán az életben. 36 éves koromban született meg a kislányom és amikor beindult a tejem, hatalmasra nőttek a melleim. A szoptatás végére kisebbek lettek jóval, de már nem vagyok lapos. Nagyon formás kicsi melleim vannak. A szoptatás alatt teljesen megbarátkoztam a melleimmel. Tökéletes mellek, az az igazság. A kisbabám táplálásra tökéletesen megfelelőek voltak. Én azóta érzem nőnek magam.

2021. jan. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem a mellmeretbe szeretunk bele hanem magaba a lanyba. Es te kerdezo az irasod alapjan egy nagyon aranyos, humoros, szeretnivalo, falnivalo baratnonek tunsz ugyhogy nyugi. ;)


24/F

2021. jan. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!