Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalhat, esetleg már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalhat, esetleg már nem szeret? 24/F

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm (22), és már 2,5 éve, hogy együtt vagyunk. Az egyetemen ismerkedtünk meg, egymásba szerettünk, és összejöttünk. Nagyon rózsás kapcsolatként indult, az első másfél év jó is volt nagyon. Az utóbbi időben azonban mintha hirtelen megváltozott volna valami. Régen mindig áradozott rólam, sokat bújt és csókolt meg magától. Mostanában ha együtt vagyunk, nagyon érdektelennek tűnik, nem csókol meg csak ritkán. Régen nagyon szerette a szexet, napi szinten mászott rám, és szexeltünk egy orbitálisat, az utóbbi időben viszont már az is gyakorinak számít, ha heti egy alkalommal megtörténik. Egyszer rákérdeztem, hogy van-e valami baj velem, nem vagyok esetleg elég izmos, nem vagyok már izgalmas... De ilyenkor tagadja ezeket a vádakat, és elmondja, hogy mindennél jobban szeret, egyszerűen csak mostanában nem kívánja a szexet, mert stresszes kicsit az utóbbi időben család, suli, és barátok miatt. Mostanában majdhogynem csak én keresem, én rakok ki magunkról képet, ő "elfelejti" (régen csomót rakott ki)... Az egyetem alatt dolgozom végig, a középsuliban kezdtem, tehát mondhatni van megtakarított pénzem, mivel otthon lakom még. Ezért rendszeresen csinálok közös programot, tök sokat autózunk ide-oda az országban (majdnem minden hétvégén), rendszeresen meglepem ajándékokkal: virág, valami kis ékszer, csoki... Amikor egymásnál alszunk, csomószor direkt fel is kelek korán, hogy elkészítsem a kedvenc reggelijét... Persze örül neki, és mondja hogy jaj de cuki vagy... De ennyi... Nincsen puszi, se semmi... Megeszi, majd felöltözik, ami általában pl. olvasással, másokkal való telefonálással folytatódik, és én csak ülök az ágy szélén és nézem a falat, mint valami balkolbász... Ennek ellenére rendszeresen úgy szólít meg, hogy Szerelmem, Mackóm, Bogyóm... S vannak pillanatai, amikor szorosan magához ölel, puszilgat, kényeztet... De ritka. Annyira nem értem. Nem, nem szed fogamzásgátlót, amitől hormonváltozásai lehetnének. Egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy mi történt, de azt érzem, hogy megnyílt közöttünk egy szakadék, ami csak tágulni látszik. Sajnos mostmár napi szintűek a viták (ezek inkább komolyabb nézeteltérések), és ez nagyon kellemetlenné teszi az egészet... Viszont onnan tudom, hogy szerethet még, hogy mindent megtesz nekem, olyanokat is, amiket nem várnék el tőle soha... Legutóbb eltörtek az autómban a szellőzőrács lamellái, és tudtom nélkül rendelt egyet bontottan, ami 10 ezer forint volt. Ezt mind úgy, hogy nagyon kevés pénzt kap az egyetem melletti munkájáért. Szóval nem tudom összerakni a képet. Én nagyon szeretem őt, bármit megtennék érte, bármikor. Visszatérve a szexre, ott is megtettem mindent. Kinyaltam, csiklóra el is ment 10-ből 7 alkalommal, kényeztettem, és jókat szexeltünk, hüvelyi orgazmusa mindig volt. Szóval nem amiatt hagyta abba, mert nem élt át orgazmust. Lehet unalmas lettem? Nagyon fáj a szívem, de így 24 éves létemre nem tudok dönteni. Az a gond, hogy sajnos igenis számít egy kapcsolatban, hogy milyen a szexualitás a két ember között, mert az rengeteg mindent elárul. Elképzelhető, hogy megcsal? Elég szociális ember, és heti szinten kétszer legalább eljár iszogatni a barátaival. Lehet, hogy talán szakítani kéne?

2021. jan. 6. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Nem hiszem, hogy megcsal.

Szerintem csak egy hullámvölgyben vagytok, amiből így nehéz kijönni.

Te ugyanúgy rajongsz érte így is, hogy ő nem tesz érte semmit. Hajlamos néha az egyik fél elkényelmesedni.

Az a baj, hogy megszokta, neki természetes, hogy körberajongod. Valószínűleg, ha kicsit visszavennél, azt sérelmezné.

Próbáld megbeszélni vele, hogy te így nem érzed jól magad. Próbálj szex téren is többször nyitni felé, esetleg masszírozd meg előtte, vagy találj ki bármi újdonságot.

Tudom, nehéz ez így, hogy csak te igyekszel.

Nekem is volt egy ilyen "inaktív" időszakom, amikor valóban sok stressz volt az életemben. Igaz, az 5 év után volt kb, de ez lényegtelen.

Már fel sem tűnt, hogy az exem ugyanúgy "királynőként" kezel, mint az első hetekben. Sokszor elutasító voltam szex téren is, sajnos. Egyszerűen nem volt számomra fontos.

Amikor kevesebb figyelmet kaptam tőle, akkor persze én ezt szóvá tettem. Sajnos ő magától nem hozta fel a témát. Mikor én jeleztem, hogy úgy érzem, valami nem oké, akkor beszéltünk át mindent a-z-ig.

Kitaláltunk újdonságokat a szexben, és igyekeztünk kölcsönösen ugyanannyi energiát beletenni a kapcsolatba.

A szexuális életünk 6-7.évben jobb és színesebb volt, mint az elején.

Végül sajnos szétmentünk, egyéb dolgok miatt.

A lényeg, hogy mindenképp beszélj vele és ne hagyd, hogy csak legyintsen, hogy áh, semmi bajom nincs.

De, valami biztos, hogy van és jobb lenne idejében a felszínre hozni és megbeszélni, megoldani.

Azt hozzátenném, hogy nálunk is voltak viták, amikor kevésbé kívántam a szexet. Egyszerűen azt éreztem, ha a hétköznapokon nem érzem, hogy minden rendben, akkor az ágyban sem tudtam kikapcsolni és elengedni magam. Már rástresszeltem,ha arra került a sor, hogy légyszi élvezzem, légyszi élvezzem. Nagyon nehéz volt ebből kimásznom, mert sajnos ez (nálam) fejben dől(t) el, és bizony ő is kellett hozzá. Meg az is, hogy az ágyon kívül is minden rendben legyen.

2021. jan. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a részletes választ, és persze sajnálom, hogy így alakult! Mielőbbi lelki regenerálódást kívánok! :)
2021. jan. 6. 17:01
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Köszönöm szépen!

Tudtam volna még ragozni, de csak azt tudnám leirni, amit én éreztem, amin én mentem keresztül, nagy vonalakban. Azt sajnos csak a párod tudja, hogy ő mit érez. Semmiképp sem adnám fel, szerintem van még nektek ebből kiút, csak ehhez mind a ketten kelletek.

Sok sikert kívánok! :)

2021. jan. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Ezt jó volt olvasni. Mármint ne érts félre, nem azt hogy problémáitok vannak, hanem hogy még léteznek ilyen pasik, akik ennyire odaadóak!:)


Szerintem sem csal meg, annak mások a jelei. Biztos van valami problémája, vagy csak szimplán a sok stressz összegyűlik és nem tudja kiadni.

Sok nőnél igencsak fejben dől el a szex, elsőkörben talán ne arra koncentrálj.


Ami nekem eszembe jut, hogy esetleg sportolhatnátok valamit közösen. Nekem a sport, (mostanában rendszeres gyaloglás aerob edzés gyanánt és itthoni súlyzós edzéy lévén terem nincs) NAGYON sokat seggít abban hogy mentálisan rendben legyek. Olyankor semmi másra nem tudok gondolni v épphogy sok mindenre de sosem nyomasztó.


Ezzel lehet kicsit meg tudna szabadulni attól/azoktól ami a fejében van, együtt is lennétek, el is fáradtok kellemesen. Tudom hogy limitáltabbak a lehetőségek de ehhez mérten.


Ha sulizok, akkor jól sejtem vizsgaidőszak is van (nekem is😅) én ilyenkor totál lehibernálom magam és sehova nem megyek. Most persze nem is lehet de általában se. De ez egy átmeneti állapot, átmeneti stressz.

2021. jan. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sulizik*
2021. jan. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%

Idős férfiként én sem gondolom, hogy megcsal (de kicsi valószínűség mellett nem is zárom ki, de aligha megcsal).

Inkább a mások által is említett stresszre gondolok, amit eddig még nem árult el Neked. Nem biztos, hogy a Te környezetedről beszélek, de lehetnek családi (otthoni) gondjai (betegség, veszekedés...). Azt tanácsolom, hogy légy türelmes, tegyél úgy ezután is mint eddig. Idővel kialakul.

2021. jan. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18%

Nehogy hallgass itt a femináci okoskodókra.

Sokat tapasztalt férfiként mondom, akinek egy rakás sokat tapasztalt férfi haverja van:

A sztorid teljesen szokványos, több tucatszor láttam már ilyet.

A csajod vagy már félrekúr, vagy már megvan a jelölt, akivel tervezi a félrekúrást.

Azért nem hagyott még, mert a másik f-szon a kényelmes helyét még nem biztosította be.

2021. jan. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönök szépen minden választ, jól esett nagyon olvasni őket! :) Talán tényleg az lesz a legjobb, ha én próbálom Őt felemelni annak ellenére is, hogy ő ezt nem veszi észre / nem érdekli.
2021. jan. 6. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!