Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátság extrákkal,hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal,hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Egyetem első évében kezdődött az egész (azóta már most januárba diplomázok) ,jóban lettem egy sráccal,több peogramra is elmentünk,de valahogy egyikünk sem lépett. Aztán voltunk egy koncerten,ami után az áhyban kötöttünk ki. Nem rudom miért,de valahogy egyikünk sem akart kapcsolatot,de iszonyú jó vplt a szex,és jól éreztük magunkat egymással,így megbeszéltük,hogy barátság extrákkal kapcsolatban folytatjuk. Volt itt minden, bulik,beszélgetések,megannyi program és persze szex.

Egy év után már nálam is alidt minden hétvégén,összebújva aludtunk el ,összebújós filmnézések stb. De továbbra sem tart a barátnőjének,a barátai sem úgy tudják,hogy sgyütt vagyunk,hiszen meg van beszélve,hogy nem vagyunk.

Eltelt 3,5 év és ugyanott tartunk ahol 3,5 éve.

Közben màr több kísérlet volt arra,hogy kész,abbahagyjuk,ez így nem mehet, volt,hogy én sokalltam bs,volt ,hogy ő. De a vége mindig az lett,hogy max 1 hét után ismét folytattuk.

Közben pedig elmegy mellettünk az élet. Erre mostanában döbbentem rá,hogy 24 vagyok ,lediplomázok és sgy új korszak kezdődik ,amiben én még mindig itt vagyok megrekedve egy 3,5 évvel ezelőtti gólya bőrébe bújva,aki szexkapxsolatokban szórakozik,mert nincs jobb dolga.

Ő nem lép ,én pedig nem tudok élni nélküle. De a napokban egyre erősebb az érzés,hogy ez nem mehet tovább.

Mit javasoltok?

24N



2021. jan. 7. 00:28
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*Bocsi az elírásokért,telefonról sietve írtam.
2021. jan. 7. 00:29
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Rendes kapcsolatot javasolok. Egy huszonéves miért elégszik meg kevesebbel?
2021. jan. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 évig voltam benne ilyen kapcsolatban. Én is ugyanezt éreztem, amit te végül lezártam az egészet. Rabolta az időmet és nem is becsült meg, úgyhogy lapátra tettem. Hiányzik, de jobb ez így mind a kettőnknek.
2021. jan. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Ha ő nem akar rendes párkapcsolatot, te pedig többre vágysz, akkor egy megoldás van, hogy továbblépsz. Ha meg tudod, hogy 1 hét után visszafuttok egymáshoz, akkor tiltsd le mindenhonnan.
2021. jan. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
58%
azert nem lehetsz valami nepszeru, ha 3.5 fel ev alatt csak o akart felszedni. lehet oka van annak hogy nem akar baratnojekent felvallalni, pedig a leirtak alapjan ha kapcsolatnak hivnatok ezt a bohockodast, semmi sem valtozna, csak a megnevezese
2021. jan. 7. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha új kapcsolatot keresel, lezárhatod a jelenlegit, ha nem megy új kapcsolat keresése, konzultálj szakemberrel: miképpen tudnád ezt lezárni, továbblépni stb.
2021. jan. 7. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen sok időd van, hogy pazarold? Ebből soha nem lesz több.
2021. jan. 7. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Vagy megbeszéled vele, hogy többet akarsz, vagy szakítasz. De ebben a semmilyen langyos trutyiban ülni a legrosszabb. Neked is megy a drága időd.
2021. jan. 7. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Mely levego es pontot tenni a vegere. Csak igy lehet.
2021. jan. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Sokan próbálkoztak már nálam mióta együtt vagyunk,akár idén is a szilveszteri bukiban, (bár nem tudom ez miért fontos,nem erre irányul a kérdés), de éppen miatta mindenkit leépítek.
2021. jan. 7. 08:27
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!