Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátság extrákkal,hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal,hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Egyetem első évében kezdődött az egész (azóta már most januárba diplomázok) ,jóban lettem egy sráccal,több peogramra is elmentünk,de valahogy egyikünk sem lépett. Aztán voltunk egy koncerten,ami után az áhyban kötöttünk ki. Nem rudom miért,de valahogy egyikünk sem akart kapcsolatot,de iszonyú jó vplt a szex,és jól éreztük magunkat egymással,így megbeszéltük,hogy barátság extrákkal kapcsolatban folytatjuk. Volt itt minden, bulik,beszélgetések,megannyi program és persze szex.

Egy év után már nálam is alidt minden hétvégén,összebújva aludtunk el ,összebújós filmnézések stb. De továbbra sem tart a barátnőjének,a barátai sem úgy tudják,hogy sgyütt vagyunk,hiszen meg van beszélve,hogy nem vagyunk.

Eltelt 3,5 év és ugyanott tartunk ahol 3,5 éve.

Közben màr több kísérlet volt arra,hogy kész,abbahagyjuk,ez így nem mehet, volt,hogy én sokalltam bs,volt ,hogy ő. De a vége mindig az lett,hogy max 1 hét után ismét folytattuk.

Közben pedig elmegy mellettünk az élet. Erre mostanában döbbentem rá,hogy 24 vagyok ,lediplomázok és sgy új korszak kezdődik ,amiben én még mindig itt vagyok megrekedve egy 3,5 évvel ezelőtti gólya bőrébe bújva,aki szexkapxsolatokban szórakozik,mert nincs jobb dolga.

Ő nem lép ,én pedig nem tudok élni nélküle. De a napokban egyre erősebb az érzés,hogy ez nem mehet tovább.

Mit javasoltok?

24N



2021. jan. 7. 00:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Még nem szorít eléggé a cipő, majd ha igen akkor lerúgod. Ennyi.
2021. jan. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Igazából megválaszoltad magadnak. Jó szórakozás volt vele, te már kötődsz is, de ő nem akar kapcsolatot. Viszont a kötődésed miatt elszalasztod így a rendes kapcsolatok lehetőségét.

Te is tudod, hogy le kell zárni, csak nehéz. Hiába vana fejedben hogy csak barátság extrákkal, mégis monomgám vagy benne és nem tudsz érzelmileg nyitni más felé mellette. Ezért kell lezárni, hogy tudj utána rendesen ismerkedni. Az egyetem remek közeg sok ember megismerésére normál időkben, ilyen szempontból tényleg elvesztegetted a legjobb időszakodat rá. De még fiatal vagy, tudsz ismerkedni, csak már jobban kell gondolnod a jövődre, szűkebb közeged lesz ezek után erre.


Kívánok sok erőt neked, hogy ezt meglépd! Tudom, átmenetileg nehezebb, mintha még maradnál, de hosszú távon megéri, hiszen úgyis meg kell egyszer lépned, minél hamarabb, annál jobb! Sok sikert!

2021. jan. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
36%

Nagy lány vagy már. Mondd meg neki, hogy nincs több szex, csak ha felvállal barátnőjeként.

Ha erre lelép, akkor ennyi. Ha jön továbbra is, akkor meg mehet a bemutatás a haveroknak, szülőknek.

Mi ebben a bonyolult?

2021. jan. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Tudod jól, hogy ennek az embernek ez elég. Ha nem lépsz le, marad ez, amíg meg nem un, vagy talál olyat, akit fel is vállal komolyra.
2021. jan. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan ilyen kéne, ha azt mondaná, legyen komoly, aki eddig fel se vállalt és 4 fal közt dugogatott évekig? Max azért mondaná, ha mondaná, hogy legyen kapcsolat belőle, mert már megelégszik veled is. Ne legyél hülye.
2021. jan. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Azt hozzá kell tennem még,hogy 18 évvel idősebb. Ha számít valamit.
2021. jan. 7. 20:08
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Számít... Így pláne ne reménykedj. Melletted megy el az élet, nem mellette.
2021. jan. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

18 évvel idősebb, azaz 40-es pasit srácnak hívsz? Alaposan megtévesztettél XD

Így főleg ne. Bele se kellett volna kezdeni, valószínűleg nem is akart sose komolyat egy 20-on 1-2 éves lánytól. De te se akarj tőle. Ismerkedj a kortársaid közt, vagy ha minden áron az idős pasikra buksz, akkor olyannal, aki meg is becsül.

Lépj túl rajta minél hamarabb, ennek sose volt jövője

2021. jan. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!