Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 100kmre lakunk egymastol(tavka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

100kmre lakunk egymastol(tavkapcsolat) 3 het mulva leszunk 1 eve egyutt..kb 2 hetente szoktunk talalkozni es hat lassan nyar korul koltozni kellenne csak hat en a fovarosba nemakarok menni. Mit tegyek.?

Figyelt kérdés
Szval o sem talal munkat meg ahol lakik (enis a szuleimmel o is ) szval alapbol elkell neki is menni csak hat engem nem vonz az a pest ...tul messze is van.. Testverem is csak 100kmre lakik tolunk.. Ti mit tennetek? Merjek belevagni? Aztmondta h csak miattam menne abva a varosba ahova en akarnek mert am oda nem menne... De egyebkent a vonat ut is nagyon sok lenne budapestig:)
2021. jan. 7. 15:35
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
15%
Ez nem kapcsolat! Keress valakit a közelben, vagy lépjetek, igen, mind a ketten, és költözzetek össze!
2021. jan. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Nem keresek a kozelemben sok itteni pasival talalkoztam es hat senki nem vett komolyan csak leakartak velem fekudni stb.. Itteniek nem erdekelnek.

20 evesek vagyunk egyebkent :))

2021. jan. 7. 15:39
 3/31 A kérdező kommentje:
Plusz a hazak arai sztem Budapesten oriasiak...
2021. jan. 7. 15:40
 4/31 A kérdező kommentje:
Igy h meg egyikonk se dolgozik meg nehezebb lenne sztem Pesten elkezdeni..
2021. jan. 7. 15:41
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten kívül is van élet.
2021. jan. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Engedjük el azt, hogy a távkapcsolat nem kapcsolat, stb.

Muszáj mindkettőtöknek áldozatot hozni. Olyan nincs, hogy ő csak beleegyezik abba, amit te akarsz, aztán szenved, mint ahogy te sem akarsz Pestre költözni (Ez amúgy mindenre érvényes egy kapcsolatban)

Mondjuk biztos, hogy jól értem a sztorit. Ő Pestre akar költözni, te nem. Neked van valami terved, hova mennél? Az neki is jó lenne?

2021. jan. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
*nem biztos
2021. jan. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Igen vagy 50kmre vagy 100kmre a falumtol ahol meg most lakok
2021. jan. 7. 15:53
 9/31 A kérdező kommentje:
Ahova en akarok menni az 120kmre van kb tole ahol o lakik .. Pest meg 210 asszem
2021. jan. 7. 16:05
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek Vácra, Érdre vagy Budaörsre, azok kis városok:)
2021. jan. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!