Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a legjobb védekezé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a legjobb védekezés a támadás?

Figyelt kérdés
1 hete történt, és valahogy nem sikerül túl jutnom. A párom valószínűleg megcsalt. Ő erre azt mondta hogy csak az anál szexet akarta kipróbálni de nem jutott el oda hogy elmenjen. Na utána fordult a kocka azt mondta mutassam a telefonom. Végig nézte a messenger beszélgetést, utána mondta hogy az smst is megnézi. Mondtam álljon meg a menet nehogy már még Ő kutakodjon utánam. Innentől pedig egy vadállat jött elő belőle. Cibált rángatott, pofon vágott. Nem tudok megbocsájtani. Idő kellett hogy ezt itt leírjam mert senkivel sem tudtam erről beszélni. Én nem csalom meg, nem is beszélgetek senkivel. Ha néhány férfi ismerős rám írt azt látta is mert eszemben sem volt törölni. Smsek meg szerintem kiment a divatból.
2021. jan. 7. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés?
2021. jan. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Ugyanez volt (majdnem) nalunk is 😅meg a gmailt is le akarta torolni🤦‍♀️

Ja meg kristalyozott

Elmebeteg, hagyd el.. nekem is azota nyugodt az eletem miota nincs benne.

2021. jan. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha szeretnel beszelgetni irj ram nyugodtan en is a helyedbe voltam sajnos.. (en irtam az elozot)
2021. jan. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azonnal hagyd el
2021. jan. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szereted?
2021. jan. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 FoxtrotLidérc ***** válasza:
90%
Megcsalt, és még féltékenykedik, meg téged cibál, pofoz, üt-ver? Takarodjon már el a vérbe! Menekülj basszus!
2021. jan. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Menekulj!

Teljesen mindegy, igaz-e, hogy megcsalt, vagy te megcsaltad. Ha megver, akkor ott kell hagyni, ennyi.

2021. jan. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!