Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig elvárható, hogy elmenje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig elvárható, hogy elmenjek, hogy visszatartsam egy nőhaveromat az öngyilkosságtól?

Figyelt kérdés

Felnőtt, többdiplomás nő az illető, és viszonzatlan szerelem miatt már 10 kilót fogyott (most 40 kiló sincs), hetek óta alig alszik és kényszeresen leskelődik a szerelme után és zaklatja, miután világosan el lett utasítva (szerinte persze van még remény). Más témája sincs, mint ez, és mar minden barátja elfordult tőle, mert ha valaki felhozza, hogy lépjen túl, akkor agresszívan reagal. Kb. én vagyok az utolsó aki még meghallgatja és próbálja kirángatni ebből, de sikertelenül. Én egyébként férfi vagyok és csak haverkent tekintek rá, nem nőként.


Azt mondja, hogy ha nem tudja visszahódítani akkor kinyirja magát. És próbálom rávenni h menjen pszichológushoz de nem hajlandó.


Ha egy ponton azt mondom, hogy ok, akkor csinálj, amit akarsz, és én is ráhagyom, letiltom a telefonját, akkor rossz ember vagyok?



#Szerelmi bánat, fogyás, zaklatás
2021. jan. 7. 23:02
A kérdező szavazást indított:
Igen, akkor rossz ember vagy
Nem, nem vagy akkor sem rossz ember
Ki nem szarja le, hogy milyen ember vagy?
57 szavazat
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
89%
Senki sem tudja megoldani más ember életét.
2021. jan. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
83%

Nem tartozol felelősséggel mások élete iránt. Neked is csak egy életed van és nem szabad elpazarolni olyan emberekre, akik nem akarnak gyógyulni. Leírásod alapján te próbáltál segíteni, nem is keveset, de falakba ütköztél.

Esetleg próbáld bemutatni más embereknek, hátha átszeret másba, vagy nem tudom. Próbáld rávenni, hogy ha féltékennyé teszi, akkor biztos van esélye. :) Ezzel persze nem éri el a célját, de elkezd mások felé érdeklődni, valamennyire elterelődik a figyelmbe és hátha megjön az esze.

2021. jan. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
84%
Neked van más választásod? Vagy mellette akarsz felőrlődni?
2021. jan. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
38%

Wgy embert, sőt egy kutyát sem hagyhatunk magára. A másik jelenléte, az hogy van, h van kinek elmondani, jelenti a biztonságot, jelenti az Életet. Mindegy, h mit csinál, mindegy, h hülyeség, az igazi barát (embertárs) melletted marad. Nem hallgat semmire? Nem baj. A lényeg, h vele vagy!! Nem tudni miért ilyen, nem tudni meddig lesz ilyen. De ha vmi emberi érzés van iránta, akkor ne hagyd el!! Rá fog ő jönni magától is, h ezt el kell engedni, de ez idő.

Nem kell semmit mmondanod, nem kell semmit tanácsolnod, csak legyél vele!

2021. jan. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
28%
Ha valaki magára veszélyes be lehet kényszeríteni a kórházba megfigyelésre. Kérdezz ennek utána, aztán nyomd be valahova, ahol szakember is megnézi. Ha onnan kiengedik, mert elvben nem veszélyes magára, és mégis megöli magát, az már nem a te felelősséged.
2021. jan. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
90%
Lényegtelen, hogy meddig várható el. Vagy te ezt azért teszed, mert bárki is elvárja? Ha a haverod, ha fontos neked, nyilván addig maradsz mellette, amíg csak bírsz. Hogy hol van az a pont, amikor már nem bírod, azt csak te tudhatod és ahhoz sincsen senkinek semmi köze.
2021. jan. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
90%
Ohh, #5-ös. Mert, ez így működik szted? Egy vadidegenre (mert, nem hozzátartozó), csak úgy rászabadithatjuk a kórházi megfigyelést..., 😅🤣🤣 Szupi. Holnap a szomszedokra megkérem ezt, durván idegesít, h köszönnek, pedig fingjuk sincs, h ki vagyok (sztem ez már elmebaj.. vadidegenre köszönetgetnek.. sőt, vmelyik nap még azt is mondták, h ma végre süt a nap, szép idő van...)... Khmm. Szal, módjával a hülyeséggel. Köszönöm.
2021. jan. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
56%
Nem leszel rossz ember, hiszen te próbáltál neki segíteni, de emellett nem vagy felelős a döntéseiért. Csakis rajtad áll, hogy meddig szeretnél még mellett állni, de már így is többet tettél érte, mint mások.
2021. jan. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
13%
8. hát most erről annyit, az emberek kapacitása igencsak véges. arra ráérnek és van kapacitásuk h jól érezzék magukat. nekem is jól jött volna azért ha nehéz helyzetben ismerősök mellettem állnak, kicsit bátorítanak, de évekig nem érdekelte őket, pedig rossz helyzetben voltam és párszor mondtam is nekik. de ha erre nincs kapacitás, mire van? az lenne normális, ha az embertárs mellett kiállunk, támogatjuk. nem örökké tart az ilyen állapot, pár hónapot vagy egy fél évet ki lehet bírni egy ilyen égetnivalóan rossz ember segítésével, az összes többi idő ott van, hogy éld az életed és jól érezd magad
2021. jan. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
15%
De elkeserito ez a szavazás, basszus...😒😒😢😢😭 Na, mindegy. Így állunk érzelmi intelligenciában. Aki hülye, haljon meg! Aham, ja... Egy orvos akkor is megmenti az élete, ha túltoldad a nyugtatót, vagy extazit, vagy csak akkor, ha baxtál enni, és lement a vércukrod... EEgy vadidegenr segít,aki baszottrája.. Nem, itt gondolkozunk... Hülye a csaj, magának keresi, pusztuljon. Aham, ja, biztos... 😒😒😒😢
2021. jan. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!