Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha barátotoknak új nő ismerőse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha barátotoknak új nő ismerőse lesz facebookon akit ti nem ismertek, rákérdeztek?

Figyelt kérdés
Pár hónapja dolgozik új helyen és hétről hétre több nő ismerőse lett... legtöbbet lecsekkoltam és ugyanaz volt munkahelynek beállítva tehát valószínűleg az új kollégái... csak furcsának tartom
2021. jan. 8. 08:38
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
91%
En is felvettem a kolleganoimet ismerosnek, mindet. Soha egy baratnomet sem erdekelte. Hany eves vagy, 15?
2021. jan. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
75%
Ennyire ráérsz, hogy az ismerőseit nézegeted ? Tudod fejből mindet? Vagy honna tudod, kik a frissek? Kicsit beteges...
2021. jan. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
84%
Nincs most ugyan barátom, de sose kértem ilyesmit számon, hülyeség. Miert ne ismerhetne olyat akit én nem??
2021. jan. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
29%
Hajaj kezdődik.
2021. jan. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

#2 huh, látom idetévedtek azok is akik szerint ehhez feketemágia szükséges és biztos valami hacker vagyok.

elmondom, nem olyan bonyolult. böngészőben jobb oldalon vannak az éppen elérhető ismerőseid, ha a kurzort (egeret, tudod ami be van dugva a gépbe) rá viszed, nem kattintasz rá a névre csak oda viszed, akkor előhoz egy kis ablakot amiben jelzi a friss ismerősöket. ejha, egész nap ráérek bizony, ezzel töltök 24ből 24 órát.

2021. jan. 8. 08:52
 6/36 anonim ***** válasza:
67%
Aztán mit csekkolsz? Jobb nők-e mint te vagy mit kell ellenőrizni?
2021. jan. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező hiába pattogsz és gúnyolod ki a kettest, neki van igaza😂😂.

Ha te azt nézegeted ki lett a friss ismerőse akkor igenis bazira ráérsz.

2021. jan. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

naponta 1x ránézni saccperkábé 20 másodperc.

igen, bazira ráérek, hogy van szabad 20 másodpercem naponta. :D komolyan nektek mi van a fejetekben, szerintetek ez több órás nyomozást igényel?

2021. jan. 8. 08:57
 9/36 anonim ***** válasza:
43%
Van annak egy bája, hogy leirjak, hogy ezt csekkolgatni ciki, es nem olyan valaszokat kaptal ami zene fuleidnek, majd atmesz egy degradalo stilusba. Amigy nem szeretnelek elkeseriteni, de senki nem irta,hogy fekete magia, vagy hacker lennel, egyszeruen ko bovebben ki kevesbe de velemenyt alkottak a cselekedetrol, erre te leirod hogyan csinaltad mikor senki nem kerdezte. Ebbol is azt latom te az a fajta ember vagy, ha eppen nem tudsz min vitazni, meg feszultseget levezetni, generalsz te egyet. Nem vagy kibekulve onmagaddal mi?
2021. jan. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
69%

Már nincsen faszbuk profilja, úgy egy éve törölte, de amíg volt is privát volt az ismerősei listája, ahogyan az enyém is az, csak a közösek látszanak/látszottak és nem azért mert bármi titkolnivalónk lett volna, csak egyszerűen a profilnézegető idegenekkel én is minél kevesebb infót szeretnék megosztani, de egy csomó dolog még az ismerőseimre sem tartozik.

Ha látható lett volna az ismerősei listája sem nézegettem volna, pláne nem árgus szemekkel, hogy ki az új, ahogy azt sem csekkoltam sosem ki lájkolgatta a képeit, meg mikor mit csinált fent és aktív volt a messengeren, vagy sem.

Ez a közösségi médiás ráfüggés már egészen patológiás reakciókat vált ki az arra hajlamosakból és lassan semmi más haszna nem lesz már, mint az, hogy egymás után nyomozgassanak és összeesküvés-elméleteket gyártsanak hozzá az arra fogékony, lekileg/mentálisan instabil emberek.

Az meg egyenesen nonszensz, hogy elszámoltatnád minden új (nő)ismerőssel.

Miért nem bírnak az emberek hagyni egymásnak egy kis privát teret? Ha valami fontos, említésre méltó, biztosan magától is elmondja, ha meg nem bízol benne ennyire sem, ne legyél vele.

2021. jan. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!