Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden csaj ilyen siros,vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden csaj ilyen siros,vagy csak nekem sikerült egy ilyet kifogni?

Figyelt kérdés
A Barátnőm legjobb barátja (fiú)külföldre ment munka miatt, és a barátnőmhöz egy napig hozzá sem lehetett szólni és mikor elbúcsuztak sirt. Szerintem vele csalt meg és azért volt ilyen szomorú hogy elmegy. Mit gondoltok?

2021. jan. 8. 08:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Igen, a nőknek általában vannak érzelmeik, a kapcsolataikat pedig a férfiakkal ellentétben nem felszínesen, hanem mélyebben élik meg.
2021. jan. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Ahogy az 1#-es írja. Elérzékenyült a barátnőd, lehet hogy egy életszakaszának meghatározó személyisége volt ez a "barát". Teljesen mindegy hogy volt e köztük intim viszony, vagy sem. De simán elképzelhető hogy semmi ilyesmi nincs a háttérben.
2021. jan. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%

"teljesen mindegy hogy volt e köztük intim viszony, vagy sem"


Szóval teljesen mindegy, hogy a csaj esetleg félrekefélt.. :D

De ha fordítva lenne.. :D

Zseniális még mindig a femininista kettős mérce :D

2021. jan. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
21%

Én azt gondolom, amit te, kérdező. Vagy megcsalt ezzel a fiúval, vagy legalábbis odavan érte.


Igen, a nők gyakran sírnak, de nem ilyenek miatt.

Egy nő sír, ha meghal vagy súlyos beteg lesz egy közeli hozzátartozója. Sír, ha megalázták a munkahelyén. Sír, ha kudarcot vall valami fontos dologban (pl. egyetemi vizsgáján megbukott).

De azért, mert egy barátja/barátnője messzire költözik? Nem! Feleségemnek csak barátnői vannak, nem férfibarátai, de nem sírt egyik után sem, ha messzire kerültek egymástól.

Telefonon, skype-on stb. ma már könnyűszerrel lehet tartani a kapcsolatot, még láthatják is egymást.

Amúgy szerintem az ilyen férfi-nő barátságban sok esetben (persze nem mindig) van vonzalom is az egyik részről. Ha meg még sír is utána, akkor biztos lehetsz benne.

2021. jan. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Viccelsz? Egy lány cserediák volt nálunk két hétig. Előtte csak leveleztünk. Mikor mentek haza, mindketten ott bőgtünk az állomáson. Elég sok làny ilyen érzelmes. Mi nem csak azt tudjuk kedvelni, akivel szex is van. Veletek ellentétben.
2021. jan. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Nekem ebben az évben több barátom/barátnőm is kiköltözött külföldre, és mindegyiket keservesen megsirattam, de nem is csak egyetlen napig. Akkor ezek szerint mindegyikkel közösen tartottunk egy orgiát? :D
2021. jan. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

4

Jaj ne te mondd már meg, hogy miért sírhat egy nő. Amikor a legjobb barátnőm elköltözött Németországba, baromira kivoltam pedig nem 12 éves voltam már. Egyáltalán nem ugyanaz skype-on beszélgetni, mint mondjuk napi/heti/2 heti szinten találkozni.


Azt nem tudom ennyiből, hogy mi lehet a háttérben, de ha "csak" a legjobb barátja is simán megviselheti ennyire, hogy elmegy. Pláne, ha érzékenyebb vagy rosszabb időszaka van. A féltékenykedés helyett inkább támogathatnád.

2021. jan. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
16%

"Veletek ellentétben."


Ilyenkor előhozakodnak a női nem "előnyös" oldalaival, mosogatásnál meg a férfiak a disznyók.

2021. jan. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
Én is sírtam amikor egyetemi bartánőmmel lediplomáztunk és tudtam,hogy visszaköltözik az ország másik végébe ,és most már max évi 1x fogom látni,nem az,hogy minden hétköznap 10-12 órában együtt.. én is meglepdőtem amgamon és nem volt semmi lezbizés ...
2021. jan. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%

Hallod szerintem dobd a csajodat, nem érdemled meg. Miért csalt volna pont vele? Van erre bármi bizonyíték? Jel? Hadd sírjon már. Ha viszont a te társaságodban nem nyithatja meg a lelkét, és nem sírhat, akkor tényleg hanyagold, jobb lesz neki nélküled. Mi nők, nem a nemi szervünkkel gondolkodunk, mint ti.

(pontozzatok le, nem érdekel)

2021. jan. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!