Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet vége egy kapcsolatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet vége egy kapcsolatnak ha a felek humora eltérő, vagy nem értik egymás humorát? bővebben

Figyelt kérdés

Nálam ez van, a barátom annyira sótlan, a legegyszerűbb viccelődést sem érti, nem hogy az iróniát, csipkelődést.

Úgy érzem nem tudok ennyire humortalan kapcsolatban élni.

Számomra az a kapcsolat ahol viccelődünk, kicsit húzzuk egymást, néha cukkoljuk. Emigy olyan unalmas


2021. jan. 8. 09:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Igen.
2021. jan. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mentél egyáltalán bele?
2021. jan. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hu én így nem tudnék elni. Nálam alapvető hogy a családommal, barátaimmal is viccelődök, húzzuk egymást agyát. Lehet velem komolyan beszélni, szeretek is, ugyanakkor a nevetés és nevettetés a lételemem, en ezt nem bírnám.


Nálam ez alap dolog, ha nem passzol, en nem mennek bele.

2021. jan. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Lépj ki
2021. jan. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Alighanem két irányba mentek, ami reménytelenné teszi az együttélést, feltéve ha egyikőtök abszolút nem bírja a másik ilyen hozzáállását.

Egy nyugodt megbeszélést megérné tennetek...

2021. jan. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia! Sajnos, ez nem jó,- jobb, ha idôben pontott teszel erre a kapcsolatra. Keress magadhoz illô párt, aki szereti a viccet! Minden jót!
2021. jan. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
40%
Tinderen ugyan ez a helyzet. Sok nő lapján ott van, hogy a humor alap. Erre a leg alapvetőbb poénon is megsértődnek.
2021. jan. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy lehet, hogy eltérő a humorotok, és te vagy inkább gyerekesen idegesító, nem pedig humoros. Ki tudja. Ismertem egy pasit marha viccesnek hitte magát mikor engem és másokat sértegetett rajta kívül nem nevetetett senki. Ő is írhatna ide nyugodtan milyen karót nyelt libákkal találkozott, hogy nem értékeltük a grandiózus (soviniszta) humorát. :) Szóval csak nézőpont kérdése.
2021. jan. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Én vagyok a lány. Én élvezem ha feldobom a labdát, akkor a másik fél lecsapja, pont az hogy én nem sértődök be dolgokon, mert poénnak veszem fel, ezzel szemben a barátom állandóan. Neki a mónika show ismételgetése, meg onnan való mondatok hangoztatása a vicces meg youtubos videók ismételgetése, pl: mi az hogy kettű, mi folyik itt gyöngyösön, meg ilyenek.

Én kicsit a műveltebb, gondolkodtatósabb humort szeretem, ezt a csipkelődést, élcelődést, de sajnos ebben nem találtam partnert benne.

2021. jan. 8. 12:07
 10/15 A kérdező kommentje:

És ez hogy ennyire nincs egy szinten a humorunk, ilyen villámcsapásként jött a felismerés egyik este, mikor valami alap viccen megsértődött, meg okoskodott.

Előtte azt gondoltam jól megvagyunk, vagy csak azt akartam hinni hogy majd kiforrja magát ez a humorosság

2021. jan. 8. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!