Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok túlzottan féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok túlzottan féltékeny és toxikus vagy ez szerintetek sem megtűrendő?

Figyelt kérdés
A pasim legjobb barátja egy lány. Ezzel semmi bajom nem lenne, de előttem ezt a lányt crusholta. (De nem kavartak, nem történt semmi.) A csaj meg hitegette, és aztán mikor vallott, visszautasította. És aztán utána is hitegette, de ő azt mondta nekem, hogy el tudta engedni a dolgot, már nem is vonzza a csaj. Mi kb egy hónappal a vallomására rá jöttünk össze. Tényleg nagyon jó pasi, érzem, hogy szerelmes ő is és tudom, hogy nem csalna meg. De úgy érzem hogy félig még mindig simpel a csajnak, és ez nagyon zavarja a szemem. (Sok időt töltenek együtt, kicsit flörtölgetnek és úgy érzem hogy nagyon sokra tartja.) Én vagyok toxikus, vagy ez így nem okés?

2021. jan. 8. 14:50
A kérdező szavazást indított:
Én vagyok a toxikus
Nem okés
Kettő közt
49 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Ahol van vonzalom, az nem barátság.
2021. jan. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Hogy mit csinált vele? 😃😂😂😂😅 magyar kifejezést erre nem találtál?
2021. jan. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
57%
Szánalom! Ezekkel a szlengekkel tarkított okádás. Ha így beszélsz vele is, ne csodálkozz ha lecserél egy Nőre!
2021. jan. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Én is ezt gondolom, de a barátom állítja, hogy nem érez már vonzalmat iránta, mert kb lealacsonyította egy kistesó szintjére és nem tud nőként tekinteni rá, szerinte csak én képzelem hozzá a kémiát. De persze nehéz ezt elképzelni úgy, hogy egyszer volt vonzalom.
2021. jan. 8. 15:02
 5/23 anonim ***** válasza:
96%
Hát nekem nem kéne olyan pasi, aki 1 hónappal ezelőtt még egy másik nőnek vallott szerelmet! Szóval én a helyedben abban a nagy szerelemben nem bíznék olyan nagyon. Azzal meg remélem tisztában vagy, ha a csaj gondol egyet, ez a pasi futni fog hozzá, téged meg dob.
2021. jan. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Azóta már eltelt egy fél év és őszintén nem gondolom, hogy otthagyna érte vagy megcsalna, nem ez a problémám.
2021. jan. 8. 15:13
 7/23 anonim ***** válasza:
92%
Nálam a lány legjobb barát és az exekkel való kapcsolattarás teljességgel kizárt egy kapcsolatban. Te se engedd, mert palira vesznek a pasik.
2021. jan. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
55%
Nekem is egy srác az egyik legjobb barátom, aki az elején belém volt esve, de már semmit sem érez, én meg ugye sose vonzódtam hozzá. Ha a barátnő féltékeny lenne én elég szomorú lennék miatta, mert a srác mintha a testvérem lenne, de semmi több. De te tudod mennyire érződik a viszonyuk flörtölősnek, bár szerintem nincs mi miatt aggódnod.
2021. jan. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
82%
#6 de, pontosan tudod te is, hogy ez a problémád. A megérzések nem véletlenül vannak, a tudatalattid tudja, hogy valami nem stimmel, csak nem akarod bevallani, mert akkor elveszítenél egy jó pasit. El tudod képzelni, hogy valakivel hatalmasat dugnál egyik nap, másnap pedig már csak kistesóként tekintesz rá? A francokat, ezzel csak téged etet, hogy ne idegeskedj miatta.
2021. jan. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Ühümm, ez igaz, de ugyanilyen megérzés az is, hogy tudom, hogy bízhatok benne, mert szeret. Szóval nem ennyire fekete-fehér a helyzet. És hát tekintve, hogy a személyiség sokat számít abban, hogy vonzódok e valakihez, elképzelhetőnek tartom, hogy a vonzalom változik.
2021. jan. 8. 15:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!