Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom szeret trollkodni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szeret trollkodni velem. Párkapcsolati erőszak vagy idiótaság? Aggódnom kéne vagy csak tulreagalom? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Barátommal 2 éve vagyunk együtt kapcsolatunk rendben van csak egy dolog zavar: szeret (az ő szavaival) trollkodni - - - példák :

1.megpróbál átverni hogy aztán jót nevessen pl nincs nálam kártyám... Ha ha

2. Idegesítő dolgokat csinál pl. csikizes, fülembe fújás, ujjam harapgatása, hajhúzás, ezeket mind nevetve csinálja és szereti ha bekapcsolodok pl. felidegesít és kap egy pofont akkor örül

De ami nagyon gáz hogy szúrós tárgyakkal viccelődik (horror film rajongók vagyunk) pl főzés közben késsel szineszkedik.


Nem tudom eldonteni hogy ez most egy idióta szokás vagy félnem kéne. Haverokkal is ilyen stílusa, náluk poén ez. Egyszer véletlenül rosszul nyúltam és tényleg megharapta ujjam, akkor teljesen kiakadt rosszul volt egész nap. Próbálok beszélni vele erről de azt mondja neki ez vicces és szeret trollkodni. Másnak volt ilyen kapcsolata?



2021. jan. 9. 03:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Nem mondanám semmilyen szempontból erőszaknak. De hogy humora nincs és ahogy olvastam a kérdést, már gondolatban lezártam a pincébe és eldobtam a kulcsot, az is biztos.
2021. jan. 9. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Kérlek mondd, hogy eltévesztetted a kategóriát és a Tini párkapcsolatokba akartad. Vagy legalább azt, hogy kisegítő iskolába jártok mindketten és ott ismerkedtetek meg.
2021. jan. 9. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tudom hogy gáz csak nem mindegy hogy "ezt sürgősen meg kell beszélni, abba kell hagyni" gáz vagy "veszélyben vagy " gáz Megnyugtat hogy inkább az előbbit mondjátok.
2021. jan. 9. 04:12
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Úgyse fogja abba hagyni mert agyilag éretlen, gyerekes, ostoba....
2021. jan. 9. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Zsák a foltját
2021. jan. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5%
😀😀
2021. jan. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%

Idióta. Hogy tudod elviselni?

Egyszer rosszul mozdulsz, és poénból véletlen leszúr, vagy leforrázod magad.

Te tudod, hogy ezt a majmot el tudod-e viselni, de legalább húzd meg a határokat, pl. főzés közben hagyjon békén.

2021. jan. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
17%
Öhm, amiket írtál az se nem veszélyes, se nem erőszak. Ilyen a humora, kész. Viszont ha ezt ennyire véresen komolyan veszed, akkor ott van más gond is.
2021. jan. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
19%
Pontozzatok le nyugodtan, de szerintem begyepesedettek vagytok 😂
2021. jan. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%
Hany eves?
2021. jan. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!