Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veszekedés után hagyjak időt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszekedés után hagyjak időt a páromnak? Hívjam ne hívjam?

Figyelt kérdés

Tegnap megbántottam. Tiszta a szituáció, most tényleg én voltam a hülye. Ma reggel fölhívtam, azzal vette föl a telefont, hogy nem akar beszélni, lecsapta. Fölhívtam megint, lecsapta. Harmadjára fél órát tudtunk beszélni, elmondtam hogy mennyire sajnálom hogy megbántottam, hülye voltam, elnézést kérek , de nagyon dühös volt még, nem lehetett vele érdemben beszélni, csak a magáét hajtogatta.


Adjak neki teret, és ma ne hívjam többet?


A korona miatt távkapcsolatban élünk tavaszig, én külföldön, ő Magyarországon, de jegyben járunk, számunkra tényleg működik a távkapcsolat, annyi csak hogy telefonon van lehetőségünk beszélni sajnos.



2021. jan. 9. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
13%
Fel sem venném. Sőt letíltanálak.
2021. jan. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Ja, látjuk, tök jól működik. Te megbántod, ő meg rád csapkodja a telefont. Szuper a kommunikáció.

Te bocsánatot kértél, ennyit tudtál tenni. Kicsit hagyd lehiggadni. Majd keres ő, ha van mit mondania. Mondjuk lehet, hogy nem fogsz neki örülni.

2021. jan. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

Nem, nem működik, különben már megoldottátok volna.


Mi is vesztünk össze távkapcsolat alatt egyszer nagyon durván (én hibámból), amire az volt a válasz, hogy jó, következő hétvégén hazarepül, hogy megbeszélhessük.

Nem rám csapkodta a telefont, mint egy dedós, hanem megoldást kerestünk.


(4,5 éve már együtt élünk, szóval sikerült megbeszélni :D).

2021. jan. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Most ne hivjad addig föl, mig ô nem jelentkezik! Pròbàld megàllni! Minden jòt!
2021. jan. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!