Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret? Nem szeret? Tanácstala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ricsi19910915 kérdése:

Szeret? Nem szeret? Tanácstalan vagyok. Többi lent!

Figyelt kérdés

Röviden annyi hogy 11 éve vagyunk együtt. Sok rossz dolgon átmentünk már. Fél éve elkezdett dolgozni, akkor kezdődött minden. Elkezdtem féltékeny lenni,vádaskodni hogy biztos megcsal, hogy valamivel volt. Ha nem jött haza időben akkor blokkokat nézegettem hogy mikor hol volt. Egyszer majdnem ki is rúgadtam, mert felhívtam a munkahelye nevében egy nénit hogy tényleg ott volt e több mint 1 órát. És ezt megtudta a lánya aki felhívta a munkahelyét és kiderült. Mindegy nem rúgták ki és 1 napig haragudott aztán nem volt már téma. Nem tudom eldönteni hogy szeret e. Vagy csak szánalomból van velem.

Meg szokott lepni esténként, gyertya fényes vacsora fürdés stb

De ha elmegy mellettem kb 5x és nem ad puszit vagy nem ölel még akkor már azt hiszem nem szeret. De ha ad puszit akkor már igen.

Nem tudom most én vagyok hülye vagy már csak elvisel.

Nem haragszik meg semmiért mert azt mondja szeret.

Ha van valami baja akkor mindig azt hiszem velem van baja.

Tanácstalan vagyok.



2021. jan. 10. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

volt bármi alapja ennek a beteges féltékenykedésnek? nem normális ez az ellenőrizgetés meg nyomozás. ha nem bízol benne miért vagy vele?

én nem tudnám ezt sokáig elviselni

24N

2021. jan. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi alapja. Ez csak kialakult a fejemben. És azóta nem tudok szabadulni a gondolattól.
2021. jan. 10. 15:02
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Akkor viszont a saját fejedben kellene rendet tenni, ha alaptalan az egész.
2021. jan. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
valami miatt biztos kialakult ha előtte 10 évig nem voltak ilyen gondolataid.. mindenesetre nem normális dolog, gondolj bele Neki milyen szarul eshet,hogy nem tett semmit és ilyenekkel vádolod.
2021. jan. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Angel3000 ***** válasza:
89%
Szia! Tùl bonyolitod az egészet! Nem szabadna 11 év utàn, hogy féltékeny legyél a pàrodra, hisz a leiràsod alapjàn kedvedbe akar jàrni. Szeret az egy biztos! Pròbàlj leszokni a féltékenységrôl, mert az megmérgezheti a kapcsolatotokat! Minden jòt!
2021. jan. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mondja is sokat hogy azért bűnhődik amit el sem követett. És ez neki mennyire rossz. Amit el is hiszek. Nem tudom mi bajom már az öngyilkosság is megfordult a fejemben.
2021. jan. 10. 15:38
 7/7 anonim ***** válasza:
mielőbb kérj segítséget szakembertől
2021. jan. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!